Fluitschema en Zaaldienstrooster seizoen 2022-2023

Dag van de Sport – Zaterdag 27 augustus 2022
26 juni 2022
Agenda Algemene Leden Vergadering 6 september 2022
4 september 2022
Alles

Fluitschema en Zaaldienstrooster seizoen 2022-2023

Beste leden van Jonas!

Fluitschema VV Jonas seizoen 2022-2023 Zaaldienstrooster VV Jonas seizoen 2022-2023

Hierbij het fluitschema en zaaldienstrooster voor seizoen 2022-2023. Zet de datum dat je mag fluiten meteen in je agenda!
In januari volgt een aanpassing, omdat er dan weer jeugdwedstrijden gepland worden voor de tweede seizoenshelft.

Mocht je zelf onverhoopt niet kunnen fluiten als je ingedeeld bent, los het binnen je team op. Houd er dan wel rekening mee dat degene met wie je wisselt de juiste licentie heeft om te fluiten of noteer de naam van diegene die wij ingedeeld hebben.

Er zijn overigens nog een aantal Dames senioren die nog niet de vaardigheidstoets hebben behaald. Dus dames kijk nog even in de archieven. Mocht deze nog niet tussen al je diploma’s zitten, ga dan snel naar: https://www.volleybalmasterz.nl/

Login via het oranje balkje rechtsboven en de uitleg en toets is gevonden. Succes! Het scheelt je toch een boete.

Een korte toelichting bij het schema: een aantal mensen zijn ingedeeld om te fluiten op een vrijdagavond of zaterdagochtend dat ze zelf niet hoeven te spelen. Dit is niet te voorkomen omdat de jeugdteams een aantal keer als enige teams spelen in de eerste ronde op vrijdag. Nogmaals: lukt het jou niet, los het op binnen je team! Iedereen wil tenslotte een scheidsrechter klaar hebben staan als je een wedstrijd hebt.

Iedereen alvast weer bedankt voor het fluiten!

Groeten van de scheidsrechters coördinatoren
Arina Godvliet en Sandra Winter

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *