Zalen en hallen

V.V Jonas traint op maandag en woensdag in de sporthal ‘de Walvis’  te Beverwijk. (Van Loenenlaan 1, 1945 TB, Beverwijk, tel. 0251-234447). De wedstrijden zijn op vrijdag.

Ook speelt of de traint de jeugd/mini’s in sporthal Kinheim (Hoflanderweg 188, 1945ZH Beverwijk. Telefoon: 0251-234447)

Route beschrijving de Walvis:

Vanuit Alkmaar en/of Haarlem over A9 afslag Heemskerk (afrit 9). Bij het kruispunt met stoplichten linksaf richting Beverwijk. Weg blijven volgen na scholengemeenschap (aan rechterzijde) bij eerstvolgende kruispunt (aan de rechterzijde staat een standbeeld Man met Schoffel) linksaf. Dan 2e weg rechts en dan weer 1e links en de sporthal ligt aan het eind van de weg.

Alternatief:

Vanuit de richting Amsterdam: A9 richting Haarlem/Alkmaar. Afslag Beverwijk, door de Velsertunnel. Direct rechtsaf, met de bocht mee omhoog. 1e stoplicht rechtdoor, 2e rechtoor, 3e (vlak na de 2e) rechtsaf. Bij de volgende stoplichten (Halve Maan bij de kinderboerderij) rechtsaf. Volg de weg langs het station, bij de eerst volgende stoplichten rechtdoor. Bij de volgende stoplichten (Spoorsingel) linksaf. Volg de weg, bij de stoplichten rechtdoor (Alkmaarseweg). Bij de 1e stoplichten rechtdoor. Vlak na het 2e stoplicht de eerste afslagmogelijkheid rechts nemen (Overboslaan). Daarna 2e afslagmogelijkheid linksaf slaan (Laan van Meerestein), doorrijden tot het einde. Dit is de Van Loenenlaan.

Vanuit de richting Alkmaar: A9, volg borden Hoogovens, IJmuiden, Haarlem-Noord, Beverwijk. Neem vervolgens de afslag Hoogovens, Velsen-Noord, Beverwijk. Bij de stoplichten rechtsaf, richting Beverwijk. Bij de tweede stoplichten (voor het spoor) rechts voorsorteren, direct over het spoor rechtsaf. Bij de volgende stoplichten (Halve Maan bij de kinderboerderij) rechtsaf. Volg de weg langs het station, bij de eerst volgende stoplichten rechtdoor. Bij de volgende stoplichten (Spoorsingel) linksaf. Volg de weg, bij de stoplichten rechtdoor (Alkmaarseweg). Bij de 1e stoplichten rechtdoor. Vlak na het 2e stoplicht de eerste afslagmogelijkheid rechts nemen (Overboslaan). Daarna 2e afslagmogelijkheid linksaf slaan (Laan van Meerestein), doorrijden tot het einde. Dit is de Van Loenenlaan.

Openbaar vervoer:

OV-reisinformatie 0900-9292 (50 c.p.m.) Vanaf station Beverwijk bus lijn: 176 halte: sporthal (“de Walvis”)

  • Sporthal De Walvis/ Sporthal Beverwijk
  • van Loenenlaan 1
  • 1945 TB Beverwijk
  • 0251-234447

google maps link
Grotere kaart weergeven