Corona protocol VV Jonas
5 oktober 2021
Dag van de Sport – Zaterdag 27 augustus 2022
26 juni 2022
Alles

Vrijwilligers gezocht!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Willen je ook bijdragen aan een gezonde vereniging met genoeg vrijwilligers.. En zie jij één van onderstaande functies wel zitten!?

Stuur dan een mail naar tc@vvjonas.nl en dan kijken we samen naar een passende invulling!

Voorzitter!

Zie jij het zitten om het gezicht van VV Jonas te worden.. We zijn nog op zoek naar een voorzitter! De taken bestaan onder andere uit: Voorzitten vergaderingen, contact onderhouden met de commissies, helicopterview op de vereniging, contact met andere verenigingen, info avonden NEVOBO bezoeken. Tijdinvestering ongeveer 1 tot 2 uur per week. Begin en eind van het seizoen soms iets meer en tussendoor soms iets minder.

Voor vragen e-mail naar voorzitter@vvjonas.nl of spreek Robin den Blanken of Hans Kramer aan in de sporthal!

Scheidsrechterscoördinator!

De taken van een scheidsrechtercoördinator bestaan o.a. uit het indelen van de scheidsrechters, afstemming met de bond, het begeleiden van leden die interesse hebben om (bond)scheidsrechter te worden en ervoor zorgen dat nieuwe spelregels bekend worden bij de leden. Tijdsbesteding ongeveer 1 uur per week.

Lijkt dit jou leuk? Mail naar tc@vvjonas.nl.

Bondsscheidsrechter!

Bij iedere wedstrijd is een scheidsrechter nodig! Wedstrijden van Dames 1 en 2 en Heren 1 worden door bondscheidsrechters gefloten. Schrijf je in als individu of als team. Cursus wordt door VV Jonas betaald.

Voordelen voor jou, maar ook voor de vereniging:

  • Hoe meer scheidrechters hoe minder wedstrijden je hoeft te fluiten.
  • Je kunt zelf aangeven met wie je wil fluiten.
  • Je kunt kiezen om dames en/of heren te fluiten.
  • Je kunt kiezen uit en/of thuiswedstrijden.
  • Je kunt kiezen of je op een avond of in het weekend wil fluiten.

Interesse!? Mail naar tc@vvjonas.nl.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *