Heren 3

Programma

16 jan. 21:00: SAS'70 HS 2 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C JA, Datum: donderdag 16 januari, 21:00, Speellocatie: de Scheg, Arthur van Schendellaan 100 a, 1422LE UITHOORN
Author:
Posted: January 16, 2020, 8:00 pm

24 jan. 19:30: vv Jonas HS 3 - Voluit HS 1

Wedstrijd: 3000H2C AI, Datum: vrijdag 24 januari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 24, 2020, 6:30 pm

28 feb. 19:30: vv Jonas HS 3 - Veenland HS 1

Wedstrijd: 3000H2C AK, Datum: vrijdag 28 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 28, 2020, 6:30 pm

6 mrt. 19:30: vv Jonas HS 4 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C FA, Datum: vrijdag 6 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 6, 2020, 6:30 pm

13 mrt. 19:30: vv Jonas HS 3 - Spaarnestad HS 9

Wedstrijd: 3000H2C AE, Datum: vrijdag 13 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 13, 2020, 6:30 pm

18 mrt. 21:00: Smash '86 HS 1 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C DA, Datum: woensdag 18 maart, 21:00, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR HOOFDDORP
Author:
Posted: March 18, 2020, 8:00 pm

27 mrt. 19:30: vv Jonas HS 3 - Van Nispen HS 1

Wedstrijd: 3000H2C AC, Datum: vrijdag 27 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 27, 2020, 6:30 pm

1 apr. 19:15: Spaarnestad HS 8 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C BA, Datum: woensdag 1 april, 19:15, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: April 1, 2020, 5:15 pm

3 apr. 20:45: VHZ HS 2 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C HA, Datum: vrijdag 3 april, 20:45, Speellocatie: Estafette, Helsinkilaan 1, 2152KG NIEUW-VENNEP
Author:
Posted: April 3, 2020, 6:45 pm

17 apr. 19:30: vv Jonas HS 3 - Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 3000H2C AL, Datum: vrijdag 17 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 17, 2020, 5:30 pm

Standen

Link naar de standen: http://www.volleybal.nl/competitie/team/31718

Team

Spelers

    Naam Positie
Placeholder Axel Scherer Middenaanvaller
Placeholder Rolf vd Scheer Diagonaal, Passer-loper
Placeholder Rob Aafjes Middenaanvaller
Placeholder Rogier Geleijns Libero
Placeholder Marcel Alkemade Middenaanvaller
Placeholder Peter Baltus Passer-loper
Placeholder Pieter Beelen Defensive Specialist
Placeholder Ramon Speets Passer-loper

Trainer / coaches

  Naam Functie
Placeholder Roulatie heren 1 Trainer