Zaaldienst en fluitschema

Op deze pagina, kun je de zaaldiensten, fluitschema, en scheidsrechters met licentie vinden

Zaaldienstrooster seizoen 2018-2019

Datum Vroeg Laat
21-09-18 H1 D4
28-09-18 H2 H3
05-10-18 H6 H5
12-10-18 D5 H4
19-10-18 D1 H1
02-11-18 D5 H3
09-11-18 H2  
16-11-18 VolJo H1 H4
23-11-18 H5 H6
07-12-18 D1 D2
14-12-18 D3 H3
11-01-19 D4 H5
18-01-19 D5 D3
25-01-19 H6 H5
01-02-19 D3 H4
01-03-19 D1 D2
08-03-19 H1 D4
15-03-19 VolJo H1 D2
22-03-19 H2 H6
29-03-19 H1 D2
05-04-19 D1 D3
     

 

Als zaaldienst wordt verwacht dat je:

  • De sponsorborden in de zaal neerzet en na afloop van de wedstrijden opbergt.
  • De velden worden opgebouwd door de thuisspelende teams. Als zaaldienst spreek je de teams erop aan wanneer dit niet tijdig gebeurt.
  • De velden worden afgebroken na de laatste wedstrijd door de thuisspelende teams. Als zaaldienst spreek je de teams erop aan wanneer dit niet gebeurt.
  • De scheidsrechters in de vroege ronde aanspoort om op tijd te beginnen. Aanvang wedstrijd betekent start wedstrijd.
  • Consumptiebonnen worden door de vroege zaaldienst in de kantine opgehaald en uitgedeeld aan de scheidsrechters.
  • Zaaldienstpost (tafel, zaaldienstboek, laptop, reserve fluitjes) wordt ingericht en na afloop wordt opgeruimd. Het witte zaaldienstboek en de laptop liggen bij de zaalbeheerder.
  • Indien een scheidsrechter niet komt opdagen een reserve scheidsrechter probeert te regelen en anders zelf de wedstrijd gaat fluiten.
  • Zwerfvuil wordt opgeruimd

Fluitschema

Datum Tijd Wedstrijd     Scheidsrechter
19-09-2018 20:00 vv Jonas DS 2 Clam Dycke DS 1 1 Johan vd Werf
21-09-2018 19:30 vv Jonas DS 4 NIVO DS 1 2 Rob Aafjes
21-09-2018 19:30 vv Jonas MA 1 Clam Dycke MA 1 4 Floor Otten
21-09-2018 19:30 vv Jonas MA 3 VIP MA 1 1 Jary Kroon
21-09-2018 21:15 vv JoCro HS 1 AVV Keistad HS 2 3 NEVOBO
21-09-2018 21:15 vv Jonas DS 1 V.V.Ouderkerk DS 1 2 NEVOBO
21-09-2018 21:15 vv Jonas HS 4 Croonenburg HS 1 1 Jolanda Wolterman
22-09-2018 10:00 vv Jonas MB 2 Alvoco MB 4 1 Robin den Blanken
22-09-2018 10:00 vv Jonas MC 2 NIVO MC 2 2 Marina Kramer
22-09-2018 10:00 vv Jonas MC 1 Clam Dycke MC 2 3 Cor Jeursen
22-09-2018 10:00 vv Jonas JB 1 NIVO JB 1 4 Rene Fase
28-09-2018 19:30 vv Jonas MB 1 NIVO MB 1 2 Robin den Blanken
28-09-2018 19:30 vv Jonas MC 1 NIVO MC 1 3 Nadia Clemens
28-09-2018 19:30 vv Jonas JB 1 De Boemel JB 1 4 Martin Wijers
28-09-2018 19:30 vv Jonas HS 3 Smash ’86 HS 1 1 Hans Keur
28-09-2018 21:15 vv Jonas HS 4 VHZ HS 2 1 Rinus van Gool
28-09-2018 21:15 vv Jonas DS 3 K.V.A. DS 1 2 Marco Hoedemaker
28-09-2018 21:15 vv Jonas HS 2 Simokos HS 1 3 NEVOBO
28-09-2018 21:15 vv Jonas HS 6 vv Jonas HS 5 4 Thomas Shehata
05-10-2018 19:30 vv Jonas HS 5 Compaen HS 5 4 Cees Schelvis
05-10-2018 19:30 vv Jonas DS 2 Clam Dycke DS 2 3 Hans Kramer
05-10-2018 19:30 vv Jonas MA 1 Spaarnestad MA 2 1 Angela Rijkers
05-10-2018 21:15 vv Jonas DS 4 Compaen DS 4 1 Lisanne vd Scheer
05-10-2018 21:15 vv JoCro HS 1 US HS 3 3 NEVOBO
05-10-2018 21:15 vv Jonas HS 6 Zaanstad HS 6 4 Hans Otten
06-10-2018 15:00 vv Jonas MB 1 Croonenburg MB 1 2 Jordy Kron
06-10-2018 15:00 vv Jonas MB 2 Zaanstad MB 3 3 Peter Baltus
06-10-2018 15:00 vv Jonas MC 2 Sm Velsen ’96 MC 2 4 Ellen Schoen
06-10-2018 15:00 vv Jonas MC 1 Croonenburg MC 1 1 Sandra Bleeker
12-10-2018 19:30 vv Jonas MA 1 MOVE MA 1 4 Kim vd Putte
12-10-2018 19:30 vv Jonas MA 2 vv Jonas MA 3 1 Annemarie Appel
12-10-2018 19:30 vv Jonas HS 4 Smash ’86 HS 1 3 Henk Raspoort
12-10-2018 19:30 vv Jonas DS 3 Spaarnestad DS 5 2 Sander Jimmink
12-10-2018 21:15 vv Jonas HS 3 Spaarnestad HS 11 4 Marcel Molenaars
12-10-2018 21:15 vv Jonas DS 5 Veenland DS 1 2 Corina Rumping
12-10-2018 21:15 vv Jonas HS 2 Wham Wham HS 1 3 NEVOBO
13-10-2018 10:00 vv Jonas MB 2 Sm Velsen ’96 MB 2 2 Michiel van Beelen
13-10-2018 10:00 vv Jonas MC 2 VIP MC 2 3 Leanne Albrink
13-10-2018 10:00 vv Jonas JB 1 Wham Wham JB 1 4 Bert Schoon
15-10-2018 20:00 vv Jonas DS 2 Croonenburg DS 2 3 Cees Mooij
19-10-2018 19:30 vv Jonas MA 2 VIP MA 1 1 Nicky Krikke
19-10-2018 19:30 vv Jonas MA 3 Sm Velsen ’96 MA 1 2 Kees Spil
19-10-2018 21:15 vv Jonas HS 5 The Setfighters HS 2 4 Martien Wentink
19-10-2018 21:15 vv JoCro HS 1 Switch HS 1 3 NEVOBO
19-10-2018 21:15 vv Jonas DS 1 Leython DC DS 2 2 NEVOBO
02-11-2018 19:30 vv Jonas MB 1 Sm Velsen ’96 MB 1 2 Rolf vd Scheer
02-11-2018 19:30 vv Jonas MA 2 Spaarnestad MA 4 1 Anouk Fonville
02-11-2018 19:30 vv Jonas HS 3 Bevok HS 1 3 Edwin Boom
02-11-2018 21:15 vv Jonas DS 3 Smashing ’72 DS 2 2 Johan vd Werf
02-11-2018 21:15 vv Jonas HS 4 Spaarnestad HS 11 3 Michiel de Jong
02-11-2018 21:15 vv Jonas DS 5 VHZ DS 2 4 Theo Leuwerink
09-11-2018 20:00 vv JoCro HS 1 SVU HS 1 3 NEVOBO
09-11-2018 20:00 vv Jonas HS 2 VCC’92 HS 1 2 NEVOBO
16-11-2018 19:30 vv Jonas MA 2 Effect MA 1 1 Vera Gouma
16-11-2018 19:30 vv Jonas MA 3 Spaarnestad MA 4 4 Kuno Hamers
16-11-2018 19:30 vv Jonas DS 3 Armixtos DS 3 2 Rogier Geleijns
16-11-2018 19:30 vv Jonas HS 4 Bevok HS 1 3 Ewout Scherer
16-11-2018 21:15 Voluit / Jonas HS 1 Bevok HS 2 1 Tessa Truijens
16-11-2018 21:15 vv Jonas DS 5 Oradi/Omnia DS 2 4 Arina Godvliet
16-11-2018 21:15 vv Jonas HS 3 Kroefi HS 1 3 Rob Aafjes
17-11-2018 10:00 vv Jonas MB 2 Spaarnestad MB 5 3 Leonie Jongeling
17-11-2018 10:00 vv Jonas MC 2 Sm Velsen ’96 MC 3 2 Wouter Jeursen
17-11-2018 10:00 vv Jonas MC 1 Zaanstad MC 2 1 Liselot Schelvis
17-11-2018 10:00 vv Jonas JB 1 Wieringermeer JB 1 4 Jan Kuilboer
21-11-2018 19:30 vv Jonas MA 3 vv Jonas MA 2 1 Taco Scherer
23-11-2018 19:30 vv Jonas MB 1 MOVE MB 2 2 Sylvia Lesman
23-11-2018 19:30 vv Jonas DS 5 Sm Velsen ’96 DS 3 4 Robin Molenaars
23-11-2018 19:30 vv Jonas HS 3 VHZ HS 2 3 Wilco Baas
23-11-2018 19:30 vv Jonas HS 6 Bevok HS 7 1 Bart van Veldhuizen
23-11-2018 21:15 vv Jonas HS 5 Voluit HS 2 4 Thijs Tamis
23-11-2018 21:15 vv Jonas DS 4 Wham Wham DS 3 1 Peter Baltus
23-11-2018 21:15 vv JoCro HS 1 VC Allvo HS 1 3 NEVOBO
23-11-2018 21:15 vv Jonas HS 2 Zaanstad HS 4 2 NEVOBO
28-11-2018 19:30 vv Jonas MA 1 Croonenburg MA 1 1 Rob Feenstra
07-12-2018 19:30 vv Jonas MB 1 VIP MB 1 1 Josefien vd Putten
07-12-2018 19:30 vv Jonas DS 2 MOVE DS 5 3 Atse Hamers
07-12-2018 19:30 vv Jonas DS 3 SAS’70 DS 1 2 Rolf vd Scheer
07-12-2018 21:15 vv Jonas DS 1 VV Amsterdam DS 1 2 NEVOBO
07-12-2018 21:15 Voluit / Jonas HS 1 Bevok HS 3 1 Marielle Duin
07-12-2018 21:15 vv Jonas HS 4 Kroefi HS 1 1 Saskia Pinkster
14-12-2018 19:30 vv Jonas MA 2 Sm Velsen ’96 MA 1 2 Marlies Olthof
14-12-2018 19:30 vv Jonas MA 1 VONO MA 1 4 Hans Borgman
14-12-2018 19:30 vv Jonas MA 3 Effect MA 1 1 Lisa van Stijn
14-12-2018 19:30 vv Jonas HS 3 vv Jonas HS 4 3 Michel Bakkum
14-12-2018 21:15 vv Jonas DS 3 De Spuyt DS 1 4 Marco Hoedemaker
14-12-2018 21:15 vv Jonas DS 5 Spaarnestad DS 11 2 Michiel de Jong
14-12-2018 21:15 vv Jonas HS 2 Madjoe HS 2 3 NEVOBO
14-12-2018 21:15 vv Jonas HS 6 sv. Rood-Wit HS 1 1 Ewout Scherer
15-12-2018 10:00 vv Jonas MB 2 VIP MB 2 1 Raymond Wentink
15-12-2018 10:00 vv Jonas MC 2 Reflection MC 1 2 Winnie Assendelft
15-12-2018 10:00 vv Jonas MC 1 Compaen MC 2 1 Marleen Wolterman
15-12-2018 10:00 vv Jonas JB 1 Croonenburg JB 1 4 Claudia van Beek
11-01-2019 19:30 vv Jonas HS 5 vv Jonas HS 6 3 Rinke Hamers
11-01-2019 19:30 vv Jonas DS 2 MOVE DS 4 4 Mathijs Dubbelman
11-01-2019 21:15 vv Jonas DS 4 Wognum DS 1 2 Arjan Lensen
11-01-2019 21:15 vv JoCro HS 1 VTC Woerden HS 1 3 NEVOBO
11-01-2019 21:15 vv Jonas DS 1 Compaen DS 1 4 NEVOBO
11-01-2019 21:15 Voluit / Jonas HS 1 Wham Wham HS 3 1 Chantal den Blanken
18-01-2019 19:30 vv Jonas DS 3 VCH DS 3 4 Robin den Blanken
18-01-2019 19:30 vv Jonas HS 3 Spaarnestad HS 9 3 Peter Gelten
18-01-2019 21:15 vv Jonas DS 5 Spaarnestad DS 15 4 Arina Godvliet
18-01-2019 21:15 vv Jonas HS 2 De Nijs/Dinto HS 1 3 NEVOBO
25-01-2019 19:30 vv Jonas HS 5 Zaanstad HS 6 1 Kirsten Hoogland
25-01-2019 19:30 vv Jonas DS 4 The Setfighters DS 1 4 Hans de Waard
25-01-2019 19:30 vv Jonas DS 2 Croonenburg DS 1 3 Peter Niesten
25-01-2019 21:15 vv Jonas DS 1 Spaarnestad DS 2 2 NEVOBO
25-01-2019 21:15 vv Jonas HS 4 vv Jonas HS 3 1 Ilonka vd Kolk
25-01-2019 21:15 vv Jonas HS 2 Compaen HS 2 3 NEVOBO
25-01-2019 21:15 vv Jonas HS 6 Compaen HS 5 4 Chantal Zoontjes
01-02-2019 19:30 vv Jonas HS 4 Spaarnestad HS 9 3 Rinus van Gool
01-02-2019 19:30 vv Jonas DS 5 FHC ’91 DS 2 1 Nadia Clemens
01-02-2019 21:15 vv Jonas DS 3 SVU DS 2 2 Robin den Blanken
01-02-2019 21:15 vv Jonas HS 3 Spaarnestad HS 10 3 Hans Keur
01-02-2019 21:15 vv Jonas HS 6 Croonenburg HS 2 4 Marcel Molenaars
06-02-2019 19:30 vv Jonas DS 4 VCC’92 DS 1 1 Johan vd Werf
06-02-2019 20:00 vv Jonas DS 1 Madjoe DS 1 2 NEVOBO
01-03-2019 19:30 vv Jonas HS 5 Bevok HS 8 4 Kaira vd Pal
01-03-2019 19:30 vv Jonas DS 2 VIP DS 1 3 Sander Jimmink
01-03-2019 19:30 vv Jonas DS 3 VCH DS 2 2 Jordy Kroon
01-03-2019 19:30 vv Jonas HS 3 Compaen HS 4 1 Melinda Zoontjes
01-03-2019 21:15 vv Jonas DS 4 Madjoe DS 5 4 Nanda vd Pol
01-03-2019 21:15 vv Jonas DS 1 Gemini S DS 1 2 NEVOBO
01-03-2019 21:15 vv Jonas DS 5 SAS’70 DS 3 1 Sandra Bleeker
01-03-2019 21:15 vv Jonas HS 2 Spaarnestad HS 4 3 NEVOBO
08-03-2019 19:30 vv Jonas HS 5 Bevok HS 7 4 Arjen de Boo
08-03-2019 19:30 vv Jonas DS 4 VVW DS 2 1 Inge vd Outenaar
08-03-2019 19:30 vv Jonas DS 2 Zaanstad DS 4 3 Rogier Geleijns
08-03-2019 21:15 vv JoCro HS 1 Gemini S HS 1 3 NEVOBO
08-03-2019 21:15 vv Jonas DS 1 Zaanstad DS 2 2 NEVOBO
08-03-2019 21:15 vv Jonas HS 2 VVW HS 1 1 NEVOBO
08-03-2019 21:15 vv Jonas HS 6 Bevok HS 8 4 Jeroen vd Heijden
15-03-2019 19:30 vv Jonas DS 2 Simokos DS 4 3 Hans Kramer
15-03-2019 19:30 vv Jonas DS 3 VV Amsterdam DS 4 2 Atse Hamers
15-03-2019 21:15 vv Jonas DS 1 Bejo/Dinto DS 1 2 NEVOBO
15-03-2019 21:15 Voluit / Jonas HS 1 MOVE HS 2 1 Tessa Truijens
15-03-2019 21:15 vv Jonas HS 4 Compaen HS 4 1 Linda de Boer
22-03-2019 19:30 vv Jonas DS 5 VCH DS 6 4 Desley Boxtart
22-03-2019 19:30 vv Jonas HS 3 Croonenburg HS 1 3 Mathijs Dubbelman
22-03-2019 19:30 vv Jonas HS 6 Voluit HS 2 1 Bart van Velthuizen
22-03-2019 21:15 vv Jonas HS 5 sv. Rood-Wit HS 1 1 Cees Schelvis
22-03-2019 21:15 vv Jonas DS 4 Westvolver DS 1 4 Cees Mooij
22-03-2019 21:15 vv JoCro HS 1 Spaarnestad HS 2 3 NEVOBO
22-03-2019 21:15 vv Jonas HS 2 K.V.A. HS 1 2 NEVOBO
29-03-2019 19:30 vv Jonas DS 2 Zaanstad DS 5 3 Cees Mooij
29-03-2019 21:15 vv Jonas HS 5 Croonenburg HS 2 1 Martin Wijers
29-03-2019 21:15 vv JoCro HS 1 Zaanstad HS 3 3 NEVOBO
29-03-2019 21:15 vv Jonas DS 1 Sovoco DS 1 2 NEVOBO
29-03-2019 21:15 vv Jonas HS 6 The Setfighters HS 2 4 Hans Otten
05-04-2019 19:30 vv Jonas DS 2 Simokos DS 3 3 Michel Bakkum
05-04-2019 19:30 vv Jonas DS 3 Albatros DS 1 2 Frank vd Outenaar
05-04-2019 21:15 vv Jonas DS 4 Bevok DS 2 4 Ellen Schoen
05-04-2019 21:15 vv JoCro HS 1 Unicornus HS 1 3 NEVOBO
05-04-2019 21:15 vv Jonas DS 1 Simokos DS 1 2 NEVOBO
05-04-2019 21:15 vv Jonas HS 4 Spaarnestad HS 10 1 Saskia Pinkster
10-04-2019 20:30 vv Jonas HS 2 MOVE HS 1 1 NEVOBO

 

Scheidsrechters met licentie