Verenigingsprogramma

Het complete programma voor alle teams van Jonas

1 feb. 20:00: vv Jonas DS 3 - Madjoe DS 2

Wedstrijd: 3000D1B IA, Datum: woensdag 1 februari, 20:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 1, 2023, 7:00 pm

1 feb. 20:00: vv Jonas HS 4 - AMVJ-Martinus HS 3

Wedstrijd: 3000H2C DK, Datum: woensdag 1 februari, 20:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 1, 2023, 7:00 pm

1 feb. 20:45: V.V.Ouderkerk DS 1 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD FC, Datum: woensdag 1 februari, 20:45, Speellocatie: Bindelwijk, Koningin Julianalaan 16, 1191CD Ouderkerk aan de Amstel
Author:
Posted: February 1, 2023, 7:45 pm

3 feb. 19:15: Zaanstad DS 7 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3C LJ, Datum: vrijdag 3 februari, 19:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ Koog aan de Zaan
Author:
Posted: February 3, 2023, 6:15 pm

3 feb. 19:15: VHZ JA 1 - vv Jonas JA 1

Wedstrijd: 3000JA1A2 CH, Datum: vrijdag 3 februari, 19:15, Speellocatie: Estafette, Helsinkilaan 1, 2152KG Nieuw-Vennep
Author:
Posted: February 3, 2023, 6:15 pm

3 feb. 19:30: vv Jonas MA 1 - Alvoco MA 2

Wedstrijd: 3000MA1A2 EB, Datum: vrijdag 3 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 3, 2023, 6:30 pm

3 feb. 19:30: vv Jonas MA 2 - Smashing Velsen '96 MA 2

Wedstrijd: 3000MA2B2 EB, Datum: vrijdag 3 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 3, 2023, 6:30 pm

3 feb. 19:30: vv Jonas DS 5 - GSV Heemstede DS 1

Wedstrijd: 3000D3C IK, Datum: vrijdag 3 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 3, 2023, 6:30 pm

3 feb. 19:30: vv Jonas DS 3 - Madjoe DS 3

Wedstrijd: 3000D1B IK, Datum: vrijdag 3 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 3, 2023, 6:30 pm

3 feb. 20:45: VHZ HS 1 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C ED, Datum: vrijdag 3 februari, 20:45, Speellocatie: Estafette, Helsinkilaan 1, 2152KG Nieuw-Vennep
Author:
Posted: February 3, 2023, 7:45 pm

3 feb. 21:15: vv Jonas DS 4 - VCH DS 5

Wedstrijd: 3000D2C IK, Datum: vrijdag 3 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 3, 2023, 8:15 pm

3 feb. 21:15: vv Jonas HS 2 - VV Amsterdam HS 5

Wedstrijd: 3000H1C IG, Datum: vrijdag 3 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 3, 2023, 8:15 pm

3 feb. 21:30: Switch Hooglanderveen HS 1 - vv Jonas HS 1

Wedstrijd: 30003AH FC, Datum: vrijdag 3 februari, 21:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD Hooglanderveen
Author:
Posted: February 3, 2023, 8:30 pm

4 feb. 11:00: vv Jonas MB 2 - Smashing Velsen '96 MB 1

Wedstrijd: 3000MB3C2 EB, Datum: zaterdag 4 februari, 11:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 4, 2023, 10:00 am

4 feb. 11:00: vv Jonas MB 1 - Effect MB 1

Wedstrijd: 3000MB3C2 DA, Datum: zaterdag 4 februari, 11:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 4, 2023, 10:00 am

4 feb. 11:00: vv Jonas JC 1 - VCH JC 2

Wedstrijd: 3000JC2A2 EF, Datum: zaterdag 4 februari, 11:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 4, 2023, 10:00 am

4 feb. 14:00: VV Wham Wham HS 4 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3B ED, Datum: zaterdag 4 februari, 14:00, Speellocatie: De Opgang, Akkerwinde 43, 1689NT Zwaag
Author:
Posted: February 4, 2023, 1:00 pm

4 feb. 16:00: VV Wham Wham DS 1 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA ED, Datum: zaterdag 4 februari, 16:00, Speellocatie: De Opgang, Akkerwinde 43, 1689NT Zwaag
Author:
Posted: February 4, 2023, 3:00 pm

7 feb. 19:30: Effect MB 1 - vv Jonas MB 2

Wedstrijd: 3000MB3C2 AE, Datum: dinsdag 7 februari, 19:30, Speellocatie: Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48, 1852JC Heiloo
Author:
Posted: February 7, 2023, 6:30 pm

8 feb. 19:30: VCH HS 1 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H1B KH, Datum: woensdag 8 februari, 19:30, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR Hoofddorp
Author:
Posted: February 8, 2023, 6:30 pm

8 feb. 21:00: Alvoco DS 3 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D1B JI, Datum: woensdag 8 februari, 21:00, Speellocatie: Sporthal Oosterhout, Vondelstraat 35, 1813AA Alkmaar
Author:
Posted: February 8, 2023, 8:00 pm

10 feb. 19:30: vv Jonas DS 2 - Zaanstad DS 4

Wedstrijd: 3000DPA DL, Datum: vrijdag 10 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 10, 2023, 6:30 pm

10 feb. 19:30: vv Jonas DS 6 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3C JI, Datum: vrijdag 10 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 10, 2023, 6:30 pm

10 feb. 19:30: The Setfighters DS 1 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C JI, Datum: vrijdag 10 februari, 19:30, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE Zaandam
Author:
Posted: February 10, 2023, 6:30 pm

10 feb. 19:30: vv Jonas MB 1 - vv Jonas MB 2

Wedstrijd: 3000MB3C2 DE-1, Datum: vrijdag 10 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 10, 2023, 6:30 pm

10 feb. 21:15: vv Jonas HS 4 - Croonenburg HS 2

Wedstrijd: 3000H2C DL, Datum: vrijdag 10 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 10, 2023, 8:15 pm

10 feb. 21:15: vv Jonas DS 1 - fietsbezorgd.nl Switch DS 1

Wedstrijd: 30003AD CE, Datum: vrijdag 10 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 10, 2023, 8:15 pm

10 feb. 21:15: vv Jonas HS 5 - Croonenburg HS 3

Wedstrijd: 3000H3B DL, Datum: vrijdag 10 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 10, 2023, 8:15 pm

10 feb. 21:15: vv Jonas HS 1 - Arie Hollenberg Sloopwerken /De Boemel HS 1

Wedstrijd: 30003AH CE, Datum: vrijdag 10 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 10, 2023, 8:15 pm

11 feb. 9:00: Madjoe JC 1 - vv Jonas JC 1

Wedstrijd: 3000JC2A2 GE, Datum: zaterdag 11 februari, 9:00, Speellocatie: De Drecht, Boendersveld 1, 1602DK Enkhuizen
Author:
Posted: February 11, 2023, 8:00 am

11 feb. 9:00: vv Jonas N5 1 - vc De Where N5 3

Wedstrijd: 3000CM51B2EC-1, Datum: zaterdag 11 februari, 9:00, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV Purmerend
Author:
Posted: February 11, 2023, 8:00 am

11 feb. 9:00: vc De Where N5 2 - vv Jonas N6 1

Wedstrijd: 3000CM51A2DF-1, Datum: zaterdag 11 februari, 9:00, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV Purmerend
Author:
Posted: February 11, 2023, 8:00 am

11 feb. 10:00: Voluit N5 1 - vv Jonas N5 1

Wedstrijd: 3000CM51B2DE-1, Datum: zaterdag 11 februari, 10:00, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV Purmerend
Author:
Posted: February 11, 2023, 9:00 am

11 feb. 10:00: vv Jonas N6 1 - Zaanstad N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A2FE-1, Datum: zaterdag 11 februari, 10:00, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV Purmerend
Author:
Posted: February 11, 2023, 9:00 am

11 feb. 13:15: Alvoco MA 1 - vv Jonas MA 1

Wedstrijd: 3000MA1A2 AE, Datum: zaterdag 11 februari, 13:15, Speellocatie: Sporthal Oosterhout, Vondelstraat 35, 1813AA Alkmaar
Author:
Posted: February 11, 2023, 12:15 pm

11 feb. 13:30: Clam Dycke MA 2 - vv Jonas MA 2

Wedstrijd: 3000MA2B2 AE, Datum: zaterdag 11 februari, 13:30, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS Krommenie
Author:
Posted: February 11, 2023, 12:30 pm

11 feb. 17:00: Smashing '72 JA 1 - vv Jonas JA 1

Wedstrijd: 3000JA1A2 FH, Datum: zaterdag 11 februari, 17:00, Speellocatie: Diemen, Prins Bernhardlaan 2, 1111ET Diemen
Author:
Posted: February 11, 2023, 4:00 pm

11 feb. 18:30: US HS 4 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1C JI, Datum: zaterdag 11 februari, 18:30, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN Amsterdam
Author:
Posted: February 11, 2023, 5:30 pm

14 feb. 20:00: MOVE DS 5 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C LI, Datum: dinsdag 14 februari, 20:00, Speellocatie: 't Bolwerck, Keetzijde 22, 1135VX Edam
Author:
Posted: February 14, 2023, 7:00 pm

15 feb. 19:30: VCH HS 2 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1C LI, Datum: woensdag 15 februari, 19:30, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR Hoofddorp
Author:
Posted: February 15, 2023, 6:30 pm

17 feb. 19:15: Zaanstad DS 7 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3C LI, Datum: vrijdag 17 februari, 19:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ Koog aan de Zaan
Author:
Posted: February 17, 2023, 6:15 pm

17 feb. 19:30: vv Jonas HS 4 - Spaarnestad HS 10

Wedstrijd: 3000H2C DC, Datum: vrijdag 17 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 17, 2023, 6:30 pm

17 feb. 19:30: vv Jonas DS 2 - Albatros DS 1

Wedstrijd: 3000DPA DC, Datum: vrijdag 17 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 17, 2023, 6:30 pm

17 feb. 19:30: vv Jonas MA 2 - VCC'92 MA 1

Wedstrijd: 3000MA2B2 ED, Datum: vrijdag 17 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 17, 2023, 6:30 pm

17 feb. 19:30: vv Jonas MA 1 - Smashing Velsen '96 MA 1

Wedstrijd: 3000MA1A2 EF, Datum: vrijdag 17 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 17, 2023, 6:30 pm

17 feb. 21:15: vv Jonas HS 3 - The Setfighters HS 1

Wedstrijd: 3000H1B HJ, Datum: vrijdag 17 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 17, 2023, 8:15 pm

17 feb. 21:15: vv Jonas HS 2 - VCH HS 2

Wedstrijd: 3000H1C IL, Datum: vrijdag 17 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 17, 2023, 8:15 pm

17 feb. 21:15: Croonenburg DS 1 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D1B LI, Datum: vrijdag 17 februari, 21:15, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT Castricum
Author:
Posted: February 17, 2023, 8:15 pm

18 feb. 11:00: vv Jonas MB 2 - Effect MB 1

Wedstrijd: 3000MB3C2 EA-1, Datum: zaterdag 18 februari, 11:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 18, 2023, 10:00 am

18 feb. 11:00: vv Jonas JC 1 - Alvoco JC 1

Wedstrijd: 3000JC2A2 EA, Datum: zaterdag 18 februari, 11:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 18, 2023, 10:00 am

18 feb. 13:15: Alvoco JA 1 - vv Jonas JA 1

Wedstrijd: 3000JA1A2 BH, Datum: zaterdag 18 februari, 13:15, Speellocatie: Sporthal Oosterhout, Vondelstraat 35, 1813AA Alkmaar
Author:
Posted: February 18, 2023, 12:15 pm

18 feb. 14:30: Spaarnestad MB 6 - vv Jonas MB 1

Wedstrijd: 3000MB3C2 CD, Datum: zaterdag 18 februari, 14:30, Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7, 2024CN Haarlem
Author:
Posted: February 18, 2023, 1:30 pm

18 feb. 15:45: Compaen DS 8 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3C HJ, Datum: zaterdag 18 februari, 15:45, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BW Oostzaan
Author:
Posted: February 18, 2023, 2:45 pm

18 feb. 16:30: AVV Keistad HS 2 - vv Jonas HS 1

Wedstrijd: 30003AH DC, Datum: zaterdag 18 februari, 16:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT Amersfoort
Author:
Posted: February 18, 2023, 3:30 pm

18 feb. 16:30: De Boemel DS 1 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD DC, Datum: zaterdag 18 februari, 16:30, Speellocatie: Harenkarspel, Oostwal 21, 1747EZ Tuitjenhorn
Author:
Posted: February 18, 2023, 3:30 pm

24 feb. 19:30: vv Jonas JC 1 - Madjoe JC 1

Wedstrijd: 3000JC2A2 EG, Datum: vrijdag 24 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 24, 2023, 6:30 pm

24 feb. 19:30: vv Jonas HS 4 - VHZ HS 1

Wedstrijd: 3000H2C DE, Datum: vrijdag 24 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 24, 2023, 6:30 pm

24 feb. 19:30: vv Jonas DS 6 - Compaen DS 8

Wedstrijd: 3000D3C JH, Datum: vrijdag 24 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 24, 2023, 6:30 pm

24 feb. 21:15: vv Jonas HS 2 - Spaarnestad HS 8

Wedstrijd: 3000H1C ID, Datum: vrijdag 24 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 24, 2023, 8:15 pm

24 feb. 21:15: vv Jonas DS 5 - Spaarnestad DS 13

Wedstrijd: 3000D3C ID, Datum: vrijdag 24 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 24, 2023, 8:15 pm

24 feb. 21:15: vv Jonas DS 4 - vc De Where DS 3

Wedstrijd: 3000D2C ID, Datum: vrijdag 24 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 24, 2023, 8:15 pm

24 feb. 21:15: vv Jonas DS 1 - De Boemel DS 1

Wedstrijd: 30003AD CD, Datum: vrijdag 24 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: February 24, 2023, 8:15 pm

3 mrt. 19:15: Spaarnestad DS 15 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3C EJ, Datum: vrijdag 3 maart, 19:15, Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7, 2024CN Haarlem
Author:
Posted: March 3, 2023, 6:15 pm

6 mrt. 19:30: V.V.A. DS 1 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D1B CI, Datum: maandag 6 maart, 19:30, Speellocatie: Sporthal Noord, Arubastraat 4, 1825PV Alkmaar
Author:
Posted: March 6, 2023, 6:30 pm

6 mrt. 20:45: Oradi/Omnia HS 1 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H1B IH, Datum: maandag 6 maart, 20:45, Speellocatie: Sportcentrum De Waterlelie, Dreef 7, 1431WC Aalsmeer
Author:
Posted: March 6, 2023, 7:45 pm

8 mrt. 19:15: vv Jonas MB 1 - Spaarnestad MB 6

Wedstrijd: 3000MB3C2 DC, Datum: woensdag 8 maart, 19:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 8, 2023, 6:15 pm

8 mrt. 20:00: VCC'92 HS 3 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C BD, Datum: woensdag 8 maart, 20:00, Speellocatie: Wormer Sporthal, Spatterstraat 21, 1531DA Wormer
Author:
Posted: March 8, 2023, 7:00 pm

10 mrt. 19:30: vv Jonas MA 2 - Zaanstad MA 4

Wedstrijd: 3000MA2B2 EF, Datum: vrijdag 10 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 10, 2023, 6:30 pm

10 mrt. 19:30: Smashing Velsen '96 HS 1 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3B BD, Datum: vrijdag 10 maart, 19:30, Speellocatie: Zeewijk, Planetenweg 301 B, 1973BE IJmuiden
Author:
Posted: March 10, 2023, 6:30 pm

10 mrt. 19:30: vv Jonas DS 6 - Voluit DS 3

Wedstrijd: 3000D3C JG, Datum: vrijdag 10 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 10, 2023, 6:30 pm

10 mrt. 19:30: vv Jonas DS 4 - Compaen DS 6

Wedstrijd: 3000D2C IH, Datum: vrijdag 10 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 10, 2023, 6:30 pm

10 mrt. 19:30: vv Jonas DS 3 - Alvoco DS 1

Wedstrijd: 3000D1B IH, Datum: vrijdag 10 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 10, 2023, 6:30 pm

10 mrt. 21:15: vv Jonas HS 2 - VV Amsterdam HS 4

Wedstrijd: 3000H1C IH, Datum: vrijdag 10 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 10, 2023, 8:15 pm

10 mrt. 21:15: vv Jonas DS 5 - Compaen DS 8

Wedstrijd: 3000D3C IH, Datum: vrijdag 10 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 10, 2023, 8:15 pm

10 mrt. 21:15: vv Jonas HS 1 - Zaanstad HS 2

Wedstrijd: 30003AH CL, Datum: vrijdag 10 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 10, 2023, 8:15 pm

10 mrt. 21:15: vv Jonas DS 1 - Zaanstad DS 2

Wedstrijd: 30003AD CL, Datum: vrijdag 10 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 10, 2023, 8:15 pm

11 mrt. 9:00: vv Jonas N6 1 - Compaen N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A2FB, Datum: zaterdag 11 maart, 9:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 11, 2023, 8:00 am

11 mrt. 9:30: Voluit N5 1 - vv Jonas N5 1

Wedstrijd: 3000CM51B2DE, Datum: zaterdag 11 maart, 9:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 11, 2023, 8:30 am

11 mrt. 10:00: Zaanstad N5 1 - vv Jonas N6 1

Wedstrijd: 3000CM51A2EF, Datum: zaterdag 11 maart, 10:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 11, 2023, 9:00 am

11 mrt. 10:30: vv Jonas N5 1 - vc De Where N5 3

Wedstrijd: 3000CM51B2EC, Datum: zaterdag 11 maart, 10:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 11, 2023, 9:30 am

11 mrt. 13:00: Madjoe JA 1 - vv Jonas JA 1

Wedstrijd: 3000JA1A2 DH, Datum: zaterdag 11 maart, 13:00, Speellocatie: De Drecht, Boendersveld 1, 1602DK Enkhuizen
Author:
Posted: March 11, 2023, 12:00 pm

11 mrt. 14:00: SVU DS 1 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA BD, Datum: zaterdag 11 maart, 14:00, Speellocatie: Sportcentrum VU, Uilenstede 100, 1183AM Amstelveen
Author:
Posted: March 11, 2023, 1:00 pm

11 mrt. 15:00: Spaarnestad JC 3 - vv Jonas JC 1

Wedstrijd: 3000JC2A2 CE, Datum: zaterdag 11 maart, 15:00, Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7, 2024CN Haarlem
Author:
Posted: March 11, 2023, 2:00 pm

11 mrt. 16:00: Croonenburg MA 1 - vv Jonas MA 1

Wedstrijd: 3000MA1A2 CE, Datum: zaterdag 11 maart, 16:00, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT Castricum
Author:
Posted: March 11, 2023, 3:00 pm

15 mrt. 20:30: Dinto DS 5 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D1B GI, Datum: woensdag 15 maart, 20:30, Speellocatie: De Doorbraak, Doorbraak 18, 1749AM Warmenhuizen
Author:
Posted: March 15, 2023, 7:30 pm

16 mrt. 20:00: Voluit DS 2 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3C FJ, Datum: donderdag 16 maart, 20:00, Speellocatie: Sportcentrum Uitgeest, Zienlaan 4, 1911TR Uitgeest
Author:
Posted: March 16, 2023, 7:00 pm

16 mrt. 20:00: Voluit DS 3 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3C GI, Datum: donderdag 16 maart, 20:00, Speellocatie: Sportcentrum Uitgeest, Zienlaan 4, 1911TR Uitgeest
Author:
Posted: March 16, 2023, 7:00 pm

17 mrt. 19:15: Smashing Velsen '96 JC 1 - vv Jonas JC 1

Wedstrijd: 3000JC2A2 BE, Datum: vrijdag 17 maart, 19:15, Speellocatie: Zeewijk, Planetenweg 301 B, 1973BE IJmuiden
Author:
Posted: March 17, 2023, 6:15 pm

17 mrt. 19:15: Spaarnestad DS 11 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C GI, Datum: vrijdag 17 maart, 19:15, Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7, 2024CN Haarlem
Author:
Posted: March 17, 2023, 6:15 pm

17 mrt. 19:30: vv Jonas HS 4 - AMVJ-Martinus HS 1

Wedstrijd: 3000H2C DA, Datum: vrijdag 17 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 17, 2023, 6:30 pm

17 mrt. 19:30: vv Jonas MB 1 - Smashing Velsen '96 MB 1

Wedstrijd: 3000MB3C2 DB, Datum: vrijdag 17 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 17, 2023, 6:30 pm

17 mrt. 19:30: vv Jonas DS 2 - Simokos DS 1

Wedstrijd: 3000DPA DA, Datum: vrijdag 17 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 17, 2023, 6:30 pm

17 mrt. 21:00: Madjoe DS 3 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D1B KI, Datum: vrijdag 17 maart, 21:00, Speellocatie: De Drecht, Boendersveld 1, 1602DK Enkhuizen
Author:
Posted: March 17, 2023, 8:00 pm

17 mrt. 21:15: vv Jonas HS 5 - NIVO HS 3

Wedstrijd: 3000H3B DA, Datum: vrijdag 17 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 17, 2023, 8:15 pm

17 mrt. 21:15: Zaanstad HS 5 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H1B LH, Datum: vrijdag 17 maart, 21:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ Koog aan de Zaan
Author:
Posted: March 17, 2023, 8:15 pm

17 mrt. 21:15: vv Jonas HS 1 - VV Utrecht HS 3

Wedstrijd: 30003AH CB, Datum: vrijdag 17 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 17, 2023, 8:15 pm

17 mrt. 21:15: vv Jonas DS 1 - JPB/Dinto DS 2

Wedstrijd: 30003AD CB, Datum: vrijdag 17 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 17, 2023, 8:15 pm

18 mrt. 15:00: VV Amsterdam HS 5 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1C GI, Datum: zaterdag 18 maart, 15:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP Amsterdam
Author:
Posted: March 18, 2023, 2:00 pm

22 mrt. 21:15: Spaarnestad HS 7 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H1B EH, Datum: woensdag 22 maart, 21:15, Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7, 2024CN Haarlem
Author:
Posted: March 22, 2023, 8:15 pm

23 mrt. 20:00: AMVJ-Martinus HS 3 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C KD, Datum: donderdag 23 maart, 20:00, Speellocatie: Nieuwe Bankrashal, Pandora 3, 1183KK Amstelveen
Author:
Posted: March 23, 2023, 7:00 pm

23 mrt. 20:00: vc De Where HS 4 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3B KD, Datum: donderdag 23 maart, 20:00, Speellocatie: De Beuk, Van IJsendijkstraat 365, 1442LB Purmerend
Author:
Posted: March 23, 2023, 7:00 pm

24 mrt. 19:30: vv Jonas MB 2 - vv Jonas MB 1

Wedstrijd: 3000MB3C2 ED, Datum: vrijdag 24 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 24, 2023, 6:30 pm

24 mrt. 19:30: vv Jonas MA 1 - Dinto MA 3

Wedstrijd: 3000MA1A2 ED, Datum: vrijdag 24 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 24, 2023, 6:30 pm

24 mrt. 19:30: vv Jonas DS 6 - Spaarnestad DS 15

Wedstrijd: 3000D3C JE, Datum: vrijdag 24 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 24, 2023, 6:30 pm

24 mrt. 19:30: vv Jonas DS 3 - MOVE DS 3

Wedstrijd: 3000D1B IF, Datum: vrijdag 24 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 24, 2023, 6:30 pm

24 mrt. 21:15: vv Jonas DS 4 - Zaanstad DS 6

Wedstrijd: 3000D2C IF, Datum: vrijdag 24 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 24, 2023, 8:15 pm

24 mrt. 21:15: vv Jonas HS 2 - K.V.A. HS 2

Wedstrijd: 3000H1C IF, Datum: vrijdag 24 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 24, 2023, 8:15 pm

24 mrt. 21:15: vv Jonas DS 5 - Voluit DS 2

Wedstrijd: 3000D3C IF, Datum: vrijdag 24 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 24, 2023, 8:15 pm

25 mrt. 9:00: vv Jonas N6 1 - Clam Dycke N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A2FA, Datum: zaterdag 25 maart, 9:00, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS Krommenie
Author:
Posted: March 25, 2023, 8:00 am

25 mrt. 9:30: Clam Dycke N5 2 - vv Jonas N5 1

Wedstrijd: 3000CM51B2AE, Datum: zaterdag 25 maart, 9:30, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS Krommenie
Author:
Posted: March 25, 2023, 8:30 am

25 mrt. 10:00: vv Jonas N5 1 - Compaen N5 2

Wedstrijd: 3000CM51B2EB, Datum: zaterdag 25 maart, 10:00, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS Krommenie
Author:
Posted: March 25, 2023, 9:00 am

25 mrt. 10:00: vv Jonas N6 1 - vc De Where N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A2FC, Datum: zaterdag 25 maart, 10:00, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS Krommenie
Author:
Posted: March 25, 2023, 9:00 am

25 mrt. 10:30: vc De Where N5 2 - vv Jonas N6 1

Wedstrijd: 3000CM51A2DF, Datum: zaterdag 25 maart, 10:30, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS Krommenie
Author:
Posted: March 25, 2023, 9:30 am

25 mrt. 11:30: Alvoco JC 1 - vv Jonas JC 1

Wedstrijd: 3000JC2A2 AE, Datum: zaterdag 25 maart, 11:30, Speellocatie: Sporthal Oosterhout, Vondelstraat 35, 1813AA Alkmaar
Author:
Posted: March 25, 2023, 10:30 am

25 mrt. 12:30: Spaarnestad HS 3 - vv Jonas HS 1

Wedstrijd: 30003AH AC, Datum: zaterdag 25 maart, 12:30, Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7, 2024CN Haarlem
Author:
Posted: March 25, 2023, 11:30 am

25 mrt. 17:15: MOVE DS 1 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA KD, Datum: zaterdag 25 maart, 17:15, Speellocatie: 't Bolwerck, Keetzijde 22, 1135VX Edam
Author:
Posted: March 25, 2023, 4:15 pm

25 mrt. 18:00: Armixtos DS 2 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD AC, Datum: zaterdag 25 maart, 18:00, Speellocatie: Sportcentrum de Pijp, Lizzy Ansinghstraat 88, 1072RD Amsterdam
Author:
Posted: March 25, 2023, 5:00 pm

27 mrt. 20:45: Oradi/Omnia DS 1 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C EI, Datum: maandag 27 maart, 20:45, Speellocatie: Sportcentrum De Waterlelie, Dreef 7, 1431WC Aalsmeer
Author:
Posted: March 27, 2023, 6:45 pm

28 mrt. 20:00: Compaen DS 8 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3C HI, Datum: dinsdag 28 maart, 20:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BW Oostzaan
Author:
Posted: March 28, 2023, 6:00 pm

28 mrt. 21:00: VV Wham Wham DS 3 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D1B EI, Datum: dinsdag 28 maart, 21:00, Speellocatie: De Opgang, Akkerwinde 43, 1689NT Zwaag
Author:
Posted: March 28, 2023, 7:00 pm

31 mrt. 19:15: Smashing Velsen '96 MA 1 - vv Jonas MA 1

Wedstrijd: 3000MA1A2 FE, Datum: vrijdag 31 maart, 19:15, Speellocatie: Zeewijk, Planetenweg 301 B, 1973BE IJmuiden
Author:
Posted: March 31, 2023, 5:15 pm

31 mrt. 19:15: Spaarnestad DS 15 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3C EI, Datum: vrijdag 31 maart, 19:15, Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7, 2024CN Haarlem
Author:
Posted: March 31, 2023, 5:15 pm

31 mrt. 19:30: vv Jonas JA 1 - Alvoco JA 1

Wedstrijd: 3000JA1A2 HB, Datum: vrijdag 31 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 31, 2023, 5:30 pm

31 mrt. 19:30: vv Jonas DS 2 - Kids Aktief US DS 4

Wedstrijd: 3000DPA DJ, Datum: vrijdag 31 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 31, 2023, 5:30 pm

31 mrt. 19:30: vv Jonas HS 4 - The Setfighters HS 2

Wedstrijd: 3000H2C DJ, Datum: vrijdag 31 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 31, 2023, 5:30 pm

31 mrt. 21:15: vv Jonas DS 1 - Madjoe DS 1

Wedstrijd: 30003AD CK, Datum: vrijdag 31 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 31, 2023, 7:15 pm

31 mrt. 21:15: vv Jonas DS 4 - Oradi/Omnia DS 1

Wedstrijd: 3000D2C IE, Datum: vrijdag 31 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 31, 2023, 7:15 pm

31 mrt. 21:15: vv Jonas HS 1 - NVC HS 1

Wedstrijd: 30003AH CK, Datum: vrijdag 31 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: March 31, 2023, 7:15 pm

31 mrt. 21:15: Zaanstad HS 4 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H1B FH, Datum: vrijdag 31 maart, 21:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ Koog aan de Zaan
Author:
Posted: March 31, 2023, 7:15 pm

1 apr. 9:00: vc De Where N5 1 - vv Jonas N6 1

Wedstrijd: 3000CM51A2CF-1, Datum: zaterdag 1 april, 9:00, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE Zaandam
Author:
Posted: April 1, 2023, 7:00 am

1 apr. 9:30: Clam Dycke N5 1 - vv Jonas N6 1

Wedstrijd: 3000CM51A2AF, Datum: zaterdag 1 april, 9:30, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE Zaandam
Author:
Posted: April 1, 2023, 7:30 am

1 apr. 10:00: vv Jonas N5 1 - Voluit N5 1

Wedstrijd: 3000CM51B2ED, Datum: zaterdag 1 april, 10:00, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE Zaandam
Author:
Posted: April 1, 2023, 8:00 am

1 apr. 10:30: Spaarnestad MB 6 - vv Jonas MB 1

Wedstrijd: 3000MB3C2 CD-1, Datum: zaterdag 1 april, 10:30, Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7, 2024CN Haarlem
Author:
Posted: April 1, 2023, 8:30 am

1 apr. 10:30: vc De Where N5 3 - vv Jonas N5 1

Wedstrijd: 3000CM51B2CE, Datum: zaterdag 1 april, 10:30, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE Zaandam
Author:
Posted: April 1, 2023, 8:30 am

1 apr. 10:30: vv Jonas N6 1 - Zaanstad N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A2FE, Datum: zaterdag 1 april, 10:30, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE Zaandam
Author:
Posted: April 1, 2023, 8:30 am

1 apr. 13:15: Zaanstad MA 4 - vv Jonas MA 2

Wedstrijd: 3000MA2B2 FE, Datum: zaterdag 1 april, 13:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ Koog aan de Zaan
Author:
Posted: April 1, 2023, 11:15 am

1 apr. 17:00: Smashing '72 HS 1 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1C EI, Datum: zaterdag 1 april, 17:00, Speellocatie: Diemen, Prins Bernhardlaan 2, 1111ET Diemen
Author:
Posted: April 1, 2023, 3:00 pm

3 apr. 19:30: Armixtos HS 1 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1C AI, Datum: maandag 3 april, 19:30, Speellocatie: Sportcentrum de Pijp, Lizzy Ansinghstraat 88, 1072RD Amsterdam
Author:
Posted: April 3, 2023, 5:30 pm

4 apr. 20:30: VCC'92 HS 2 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H1B BH, Datum: dinsdag 4 april, 20:30, Speellocatie: Wormer Sporthal, Spatterstraat 21, 1531DA Wormer
Author:
Posted: April 4, 2023, 6:30 pm

7 apr. 19:30: vv Jonas MA 2 - Spaarnestad MA 4

Wedstrijd: 3000MA2B2 EC, Datum: vrijdag 7 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: April 7, 2023, 5:30 pm

7 apr. 19:30: vv Jonas MA 1 - Croonenburg MA 1

Wedstrijd: 3000MA1A2 EC, Datum: vrijdag 7 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: April 7, 2023, 5:30 pm

7 apr. 19:30: vv Jonas DS 2 - SVU DS 1

Wedstrijd: 3000DPA DB, Datum: vrijdag 7 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: April 7, 2023, 5:30 pm

7 apr. 19:30: vv Jonas DS 6 - VVM'63 DS 1

Wedstrijd: 3000D3C JC, Datum: vrijdag 7 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: April 7, 2023, 5:30 pm

7 apr. 21:15: vv Jonas DS 3 - vc De Where DS 2

Wedstrijd: 3000D1B ID, Datum: vrijdag 7 april, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: April 7, 2023, 7:15 pm

7 apr. 21:15: vv Jonas HS 1 - Prima Donna Kaas Huizen HS 3

Wedstrijd: 30003AH CH, Datum: vrijdag 7 april, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: April 7, 2023, 7:15 pm

7 apr. 21:15: vv Jonas HS 3 - Spaarnestad HS 7

Wedstrijd: 3000H1B HE, Datum: vrijdag 7 april, 21:15, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: April 7, 2023, 7:15 pm

8 apr. 11:00: vv Jonas JA 1 - Smashing '72 JA 1

Wedstrijd: 3000JA1A2 HF, Datum: zaterdag 8 april, 11:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: April 8, 2023, 9:00 am

8 apr. 11:00: vv Jonas MB 2 - Effect MB 1

Wedstrijd: 3000MB3C2 EA, Datum: zaterdag 8 april, 11:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: April 8, 2023, 9:00 am

8 apr. 11:00: vv Jonas JC 1 - Smashing Velsen '96 JC 1

Wedstrijd: 3000JC2A2 EB, Datum: zaterdag 8 april, 11:00, Speellocatie: De Walvis, van Loenenlaan 1, 1945TB Beverwijk
Author:
Posted: April 8, 2023, 9:00 am

8 apr. 14:30: Spaarnestad DS 13 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3C DI, Datum: zaterdag 8 april, 14:30, Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7, 2024CN Haarlem
Author:
Posted: April 8, 2023, 12:30 pm

11 apr. 19:30: Effect MB 1 - vv Jonas MB 1

Wedstrijd: 3000MB3C2 AD, Datum: dinsdag 11 april, 19:30, Speellocatie: Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48, 1852JC Heiloo
Author:
Posted: April 11, 2023, 5:30 pm

11 apr. 20:45: Sporting/OSS HS 1 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C ID, Datum: dinsdag 11 april, 20:45, Speellocatie: Cor Korverhal, Duintjesveldweg 1 a, 2041TZ Zandvoort
Author:
Posted: April 11, 2023, 6:45 pm

13 apr. 21:30: Voluit DS 3 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3C GJ, Datum: donderdag 13 april, 21:30, Speellocatie: Sportcentrum Uitgeest, Zienlaan 4, 1911TR Uitgeest
Author:
Posted: April 13, 2023, 7:30 pm

14 apr. 19:15: Smashing Velsen '96 MB 1 - vv Jonas MB 2

Wedstrijd: 3000MB3C2 BE, Datum: vrijdag 14 april, 19:15, Speellocatie: Zeewijk, Planetenweg 301 B, 1973BE IJmuiden
Author:
Posted: April 14, 2023, 5:15 pm

14 apr. 19:15: Smashing Velsen '96 MA 2 - vv Jonas MA 2

Wedstrijd: 3000MA2B2 BE, Datum: vrijdag 14 april, 19:15, Speellocatie: Zeewijk, Planetenweg 301 B, 1973BE IJmuiden
Author:
Posted: April 14, 2023, 5:15 pm

14 apr. 21:00: Kroefi HS 1 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3B ID, Datum: vrijdag 14 april, 21:00, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS Krommenie
Author:
Posted: April 14, 2023, 7:00 pm

14 apr. 21:00: Madjoe HS 2 - vv Jonas HS 1

Wedstrijd: 30003AH JC, Datum: vrijdag 14 april, 21:00, Speellocatie: De Drecht, Boendersveld 1, 1602DK Enkhuizen
Author:
Posted: April 14, 2023, 7:00 pm

15 apr. 9:00: vv Jonas N6 1 - Compaen N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A2FB-1, Datum: zaterdag 15 april, 9:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BW Oostzaan
Author:
Posted: April 15, 2023, 7:00 am

15 apr. 9:30: vv Jonas N5 1 - Clam Dycke N5 2

Wedstrijd: 3000CM51B2EA-1, Datum: zaterdag 15 april, 9:30, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BW Oostzaan
Author:
Posted: April 15, 2023, 7:30 am

15 apr. 10:00: Compaen N5 2 - vv Jonas N5 1

Wedstrijd: 3000CM51B2BE-1, Datum: zaterdag 15 april, 10:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BW Oostzaan
Author:
Posted: April 15, 2023, 8:00 am

15 apr. 10:00: Clam Dycke N5 1 - vv Jonas N6 1

Wedstrijd: 3000CM51A2AF-1, Datum: zaterdag 15 april, 10:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BW Oostzaan
Author:
Posted: April 15, 2023, 8:00 am

15 apr. 12:30: Spaarnestad DS 4 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA ID, Datum: zaterdag 15 april, 12:30, Speellocatie: Yvonne van Gennip Sporthal, Sportweg 7, 2024CN Haarlem
Author:
Posted: April 15, 2023, 10:30 am

15 apr. 13:15: Alvoco MA 2 - vv Jonas MA 1

Wedstrijd: 3000MA1A2 BE, Datum: zaterdag 15 april, 13:15, Speellocatie: Sporthal Oosterhout, Vondelstraat 35, 1813AA Alkmaar
Author:
Posted: April 15, 2023, 11:15 am

15 apr. 16:30: Team Imbema US DS 3 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD JC, Datum: zaterdag 15 april, 16:30, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN Amsterdam
Author:
Posted: April 15, 2023, 2:30 pm

Vervallen: : Wognum MB 1 - vv Jonas MB 1

Vervallen wedstrijd: 3000MB3A1 FD, Datum: , Speellocatie: Westfrieslandhal, Conferencelaan 19, 1687RA Wognum
Author:
Posted:

: VCJ'94 JA 1 - vv Jonas JA 1

Wedstrijd: 3000JA1A2 GH, Datum: , Speellocatie: Sport aan Zee, Akkerbouwstraat 3, 1787AR Julianadorp
Author:
Posted:

: Voluit HS 1 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C GD, Datum: , Speellocatie: Sportcentrum Uitgeest, Zienlaan 4, 1911TR Uitgeest
Author:
Posted: