Verenigingsprogramma

Het complete programma voor alle teams van Jonas

18 apr. 18:30: VCC'92 HS 2 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1B GF, Datum: zaterdag 18 april, 18:30, Speellocatie: Wormer Sporthal, Spatterstraat 21, 1531DA WORMER
Author:
Posted: April 18, 2020, 4:30 pm

18 apr. 15:00: VV Amsterdam HS 2 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 30003AH KB, Datum: zaterdag 18 april, 15:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM
Author:
Posted: April 18, 2020, 1:00 pm

18 apr. 13:00: Prima Donna Kaas Huizen DS 2 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD KB, Datum: zaterdag 18 april, 13:00, Speellocatie: Prima Donna Kaas Arena, Korenwolf 35, 1273JP HUIZEN
Author:
Posted: April 18, 2020, 11:00 am

17 apr. 21:15: Kroefi HS 1 - vv Jonas HS 6

Wedstrijd: 3000H3B ID, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS KROMMENIE
Author:
Posted: April 17, 2020, 7:15 pm

17 apr. 21:15: Clam Dycke DS 4 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3D KB, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS KROMMENIE
Author:
Posted: April 17, 2020, 7:15 pm

17 apr. 21:15: vv Jonas DS 4 - Wham Wham DS 4

Wedstrijd: 3000D2C KB, Datum: vrijdag 17 april, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 17, 2020, 7:15 pm

17 apr. 20:45: VHZ HS 3 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3D GF, Datum: vrijdag 17 april, 20:45, Speellocatie: Estafette, Helsinkilaan 1, 2152KG NIEUW-VENNEP
Author:
Posted: April 17, 2020, 6:45 pm

17 apr. 19:30: vv Jonas HS 3 - Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 3000H2C AL, Datum: vrijdag 17 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 17, 2020, 5:30 pm

17 apr. 19:30: vv Jonas DS 2 - Dinto DS 3

Wedstrijd: 3000DPA AL, Datum: vrijdag 17 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 17, 2020, 5:30 pm

17 apr. 19:30: Clam Dycke DS 3 - vv Jonas DS 8

Wedstrijd: 3000D3D JC, Datum: vrijdag 17 april, 19:30, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS KROMMENIE
Author:
Posted: April 17, 2020, 5:30 pm

17 apr. 19:30: vv Jonas DS 3 - Oradi/Omnia DS 1

Wedstrijd: 3000D2D GF, Datum: vrijdag 17 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 17, 2020, 5:30 pm

10 apr. 21:15: vv Jonas HS 5 - Sporting/OSS HS 1

Wedstrijd: 3000H3D FH, Datum: vrijdag 10 april, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 10, 2020, 7:15 pm

10 apr. 21:15: vv Jonas HS 6 - Clam Dycke HS 2

Wedstrijd: 3000H3B DJ, Datum: vrijdag 10 april, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 10, 2020, 7:15 pm

10 apr. 21:15: vv Jonas HS 2 - V.V.A. HS 1

Wedstrijd: 3000H1B FH, Datum: vrijdag 10 april, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 10, 2020, 7:15 pm

10 apr. 21:15: vv Jonas DS 1 - VV Amsterdam DS 1

Wedstrijd: 30003AD BA, Datum: vrijdag 10 april, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 10, 2020, 7:15 pm

10 apr. 19:30: vv Jonas HS 4 - VHZ HS 2

Wedstrijd: 3000H2C FH, Datum: vrijdag 10 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 10, 2020, 5:30 pm

10 apr. 19:30: vv Jonas DS 7 - V.V.Ouderkerk DS 3

Wedstrijd: 3000D3F CK, Datum: vrijdag 10 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 10, 2020, 5:30 pm

10 apr. 19:30: vv Jonas DS 8 - Clam Dycke DS 4

Wedstrijd: 3000D3D CK, Datum: vrijdag 10 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 10, 2020, 5:30 pm

10 apr. 19:30: vv Jonas DS 5 - VIP DS 4

Wedstrijd: 3000D3D BA, Datum: vrijdag 10 april, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: April 10, 2020, 5:30 pm

4 apr. 16:15: De Boemel DS 1 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA BA, Datum: zaterdag 4 april, 16:15, Speellocatie: Harenkarspel, Oostwal 21, 1747EZ TUITJENHORN
Author:
Posted: April 4, 2020, 2:15 pm

4 apr. 15:45: Compaen DS 5 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C CK, Datum: zaterdag 4 april, 15:45, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BZ OOSTZAAN
Author:
Posted: April 4, 2020, 1:45 pm

3 apr. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - VC Allvo HS 1

Wedstrijd: 30003AH BA, Datum: vrijdag 3 april, 21:15, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: April 3, 2020, 7:15 pm

3 apr. 20:45: VHZ HS 2 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C HA, Datum: vrijdag 3 april, 20:45, Speellocatie: Estafette, Helsinkilaan 1, 2152KG NIEUW-VENNEP
Author:
Posted: April 3, 2020, 6:45 pm

3 apr. 20:45: VHZ DS 2 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3E BA, Datum: vrijdag 3 april, 20:45, Speellocatie: Estafette, Helsinkilaan 1, 2152KG NIEUW-VENNEP
Author:
Posted: April 3, 2020, 6:45 pm

3 apr. 19:15: Zaanstad DS 6 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D2D LG, Datum: vrijdag 3 april, 19:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN
Author:
Posted: April 3, 2020, 5:15 pm

1 apr. 19:15: Spaarnestad HS 8 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C BA, Datum: woensdag 1 april, 19:15, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: April 1, 2020, 5:15 pm

27 mrt. 21:30: VIP DS 4 - vv Jonas DS 8

Wedstrijd: 3000D3D AC, Datum: vrijdag 27 maart, 21:30, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV PURMEREND
Author:
Posted: March 27, 2020, 8:30 pm

27 mrt. 21:15: vv Jonas DS 5 - Zaanstad DS 7

Wedstrijd: 3000D3D BL, Datum: vrijdag 27 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 27, 2020, 8:15 pm

27 mrt. 21:15: vv Jonas DS 1 - Bejo/Dinto DS 1

Wedstrijd: 30003AD BL, Datum: vrijdag 27 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 27, 2020, 8:15 pm

27 mrt. 19:30: vv Jonas HS 3 - Van Nispen HS 1

Wedstrijd: 3000H2C AC, Datum: vrijdag 27 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 27, 2020, 6:30 pm

27 mrt. 19:30: vv Jonas DS 2 - MOVE DS 1

Wedstrijd: 3000DPA AC, Datum: vrijdag 27 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 27, 2020, 6:30 pm

27 mrt. 19:30: vv Jonas DS 6 - Spaarnestad DS 12

Wedstrijd: 3000D3E AC, Datum: vrijdag 27 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 27, 2020, 6:30 pm

27 mrt. 19:30: vv Jonas DS 4 - Bevok DS 3

Wedstrijd: 3000D2C KD, Datum: vrijdag 27 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 27, 2020, 6:30 pm

26 mrt. 21:30: Wereldvrede US HS 3 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 30003AH LB, Datum: donderdag 26 maart, 21:30, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM
Author:
Posted: March 26, 2020, 8:30 pm

26 mrt. 20:00: Voluit HS 1 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C IF, Datum: donderdag 26 maart, 20:00, Speellocatie: Sportcentrum Uitgeest, Zienlaan 4, 1911TR UITGEEST
Author:
Posted: March 26, 2020, 7:00 pm

26 mrt. 20:00: Voluit DS 1 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D2D HG, Datum: donderdag 26 maart, 20:00, Speellocatie: Sportcentrum Uitgeest, Zienlaan 4, 1911TR UITGEEST
Author:
Posted: March 26, 2020, 7:00 pm

23 mrt. 21:00: Spaarnestad HS 13 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3D IF, Datum: maandag 23 maart, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: March 23, 2020, 8:00 pm

23 mrt. 21:00: Spaarnestad HS 5 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1B IF, Datum: maandag 23 maart, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: March 23, 2020, 8:00 pm

23 mrt. 20:45: Oradi/Omnia DS 2 - vv Jonas DS 7

Wedstrijd: 3000D3F AC, Datum: maandag 23 maart, 20:45, Speellocatie: Sportcentrum De Waterlelie, Dreef 7, 1431WC AALSMEER
Author:
Posted: March 23, 2020, 7:45 pm

21 mrt. 20:00: Compaen DS 6 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3E DA, Datum: zaterdag 21 maart, 20:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BZ OOSTZAAN
Author:
Posted: March 21, 2020, 7:00 pm

21 mrt. 17:00: Forza Hoogland DS 1 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA DA, Datum: zaterdag 21 maart, 17:00, Speellocatie: Nieuwland, Zeldertsedreef 3, 3824EJ AMERSFOORT
Author:
Posted: March 21, 2020, 4:00 pm

21 mrt. 17:00: Sovoco DS 1 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD CB, Datum: zaterdag 21 maart, 17:00, Speellocatie: De Bunt, Oude Utrechtseweg 10, 3768CC SOEST
Author:
Posted: March 21, 2020, 4:00 pm

20 mrt. 21:30: Leython DC HS 1 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 30003AH CB, Datum: vrijdag 20 maart, 21:30, Speellocatie: De Bloemerd, Bloemerd 1 A, 2353BZ LEIDERDORP
Author:
Posted: March 20, 2020, 8:30 pm

20 mrt. 21:15: vv Jonas HS 5 - SAS'70 HS 3

Wedstrijd: 3000H3D FJ, Datum: vrijdag 20 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 20, 2020, 8:15 pm

20 mrt. 21:15: vv Jonas HS 6 - Bevok HS 7

Wedstrijd: 3000H3B DA, Datum: vrijdag 20 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 20, 2020, 8:15 pm

20 mrt. 21:15: vv Jonas HS 2 - Spaarnestad HS 6

Wedstrijd: 3000H1B FJ, Datum: vrijdag 20 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 20, 2020, 8:15 pm

20 mrt. 19:30: vv Jonas HS 4 - SAS'70 HS 2

Wedstrijd: 3000H2C FJ, Datum: vrijdag 20 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 20, 2020, 6:30 pm

20 mrt. 19:30: vv Jonas DS 7 - Atalante DS 3

Wedstrijd: 3000D3F CB, Datum: vrijdag 20 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 20, 2020, 6:30 pm

20 mrt. 19:30: vv Jonas DS 5 - The Setfighters DS 4

Wedstrijd: 3000D3D BI, Datum: vrijdag 20 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 20, 2020, 6:30 pm

20 mrt. 19:30: vv Jonas DS 3 - Spaarnestad DS 7

Wedstrijd: 3000D2D GI, Datum: vrijdag 20 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 20, 2020, 6:30 pm

19 mrt. 21:45: Bevok DS 2 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C EK, Datum: donderdag 19 maart, 21:45, Speellocatie: De Beuk, Van IJsendijkstraat 365, 1442LB PURMEREND
Author:
Posted: March 19, 2020, 8:45 pm

18 mrt. 21:00: Smash '86 HS 1 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C DA, Datum: woensdag 18 maart, 21:00, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR HOOFDDORP
Author:
Posted: March 18, 2020, 8:00 pm

13 mrt. 21:15: vv Jonas DS 6 - FHC '91 DS 1

Wedstrijd: 3000D3E AE, Datum: vrijdag 13 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 13, 2020, 8:15 pm

13 mrt. 21:15: vv Jonas DS 4 - Madjoe DS 4

Wedstrijd: 3000D2C KF, Datum: vrijdag 13 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 13, 2020, 8:15 pm

13 mrt. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - Compaen HS 2

Wedstrijd: 30003AH BD, Datum: vrijdag 13 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 13, 2020, 8:15 pm

13 mrt. 21:15: vv Jonas DS 1 - Compaen DS 1

Wedstrijd: 30003AD BD, Datum: vrijdag 13 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 13, 2020, 8:15 pm

13 mrt. 21:00: Westvolver HS 1 - vv Jonas HS 6

Wedstrijd: 3000H3B BD, Datum: vrijdag 13 maart, 21:00, Speellocatie: De Schalm, Dr. Nuijensstraat 14 b, 1617KC WESTWOUD
Author:
Posted: March 13, 2020, 8:00 pm

13 mrt. 20:15: Veenland HS 2 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3D KF, Datum: vrijdag 13 maart, 20:15, Speellocatie: Willisstee, Pieter Joostenlaan 24, 3648XR WILNIS
Author:
Posted: March 13, 2020, 7:15 pm

13 mrt. 20:15: Veenland HS 1 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C KF, Datum: vrijdag 13 maart, 20:15, Speellocatie: Willisstee, Pieter Joostenlaan 24, 3648XR WILNIS
Author:
Posted: March 13, 2020, 7:15 pm

13 mrt. 19:30: vv Jonas HS 3 - Spaarnestad HS 9

Wedstrijd: 3000H2C AE, Datum: vrijdag 13 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 13, 2020, 6:30 pm

13 mrt. 19:30: Clam Dycke HS 1 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1B KF, Datum: vrijdag 13 maart, 19:30, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS KROMMENIE
Author:
Posted: March 13, 2020, 6:30 pm

13 mrt. 19:30: vv Jonas DS 2 - VCH DS 1

Wedstrijd: 3000DPA AE, Datum: vrijdag 13 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 13, 2020, 6:30 pm

13 mrt. 19:30: vv Jonas DS 7 - Spaarnestad DS 16

Wedstrijd: 3000D3F CL, Datum: vrijdag 13 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 13, 2020, 6:30 pm

13 mrt. 19:30: vv Jonas DS 8 - Zaanstad DS 7

Wedstrijd: 3000D3D CL, Datum: vrijdag 13 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 13, 2020, 6:30 pm

12 mrt. 21:00: SAS'70 DS 3 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D2D JG, Datum: donderdag 12 maart, 21:00, Speellocatie: de Scheg, Arthur van Schendellaan 100 a, 1422LE UITHOORN
Author:
Posted: March 12, 2020, 8:00 pm

7 mrt. 18:00: Compaen DS 2 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD EB, Datum: zaterdag 7 maart, 18:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BZ OOSTZAAN
Author:
Posted: March 7, 2020, 5:00 pm

7 mrt. 17:00: VCC'92 DS 2 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C GK, Datum: zaterdag 7 maart, 17:00, Speellocatie: Wormer Sporthal, Spatterstraat 21, 1531DA WORMER
Author:
Posted: March 7, 2020, 4:00 pm

7 mrt. 14:15: Zaanstad DS 3 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA FA, Datum: zaterdag 7 maart, 14:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN
Author:
Posted: March 7, 2020, 1:15 pm

6 mrt. 21:15: vv Jonas HS 6 - sv. Rood-Wit Zaanstad HS 1

Wedstrijd: 3000H3B DC, Datum: vrijdag 6 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 6, 2020, 8:15 pm

6 mrt. 21:15: vv Jonas HS 2 - Oradi/Omnia HS 1

Wedstrijd: 3000H1B FA, Datum: vrijdag 6 maart, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 6, 2020, 8:15 pm

6 mrt. 21:00: VIP DS 5 - vv Jonas DS 8

Wedstrijd: 3000D3D DC, Datum: vrijdag 6 maart, 21:00, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV PURMEREND
Author:
Posted: March 6, 2020, 8:00 pm

6 mrt. 21:00: Gemini S HS 1 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 30003AH EB, Datum: vrijdag 6 maart, 21:00, Speellocatie: Kerkelanden, Franciscusweg 6 a, 1216SK HILVERSUM
Author:
Posted: March 6, 2020, 8:00 pm

6 mrt. 20:45: VHZ DS 3 - vv Jonas DS 7

Wedstrijd: 3000D3F DC, Datum: vrijdag 6 maart, 20:45, Speellocatie: Estafette, Helsinkilaan 1, 2152KG NIEUW-VENNEP
Author:
Posted: March 6, 2020, 7:45 pm

6 mrt. 19:45: VIP DS 6 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3D EB, Datum: vrijdag 6 maart, 19:45, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV PURMEREND
Author:
Posted: March 6, 2020, 6:45 pm

6 mrt. 19:30: vv Jonas HS 5 - VCH HS 4

Wedstrijd: 3000H3D FA, Datum: vrijdag 6 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 6, 2020, 6:30 pm

6 mrt. 19:30: vv Jonas HS 4 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C FA, Datum: vrijdag 6 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 6, 2020, 6:30 pm

6 mrt. 19:30: vv Jonas HS 4 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C FA, Datum: vrijdag 6 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 6, 2020, 6:30 pm

6 mrt. 19:30: vv Jonas DS 3 - VCH DS 5

Wedstrijd: 3000D2D GK, Datum: vrijdag 6 maart, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: March 6, 2020, 6:30 pm

2 mrt. 19:30: Oradi/Omnia DS 3 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3E FA, Datum: maandag 2 maart, 19:30, Speellocatie: Sportcentrum De Waterlelie, Dreef 7, 1431WC AALSMEER
Author:
Posted: March 2, 2020, 6:30 pm

29 feb. 16:45: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - US HS 2

Wedstrijd: 30003AH BF, Datum: zaterdag 29 februari, 16:45, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: February 29, 2020, 3:45 pm

29 feb. 16:00: Compaen DS 1 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD DB, Datum: zaterdag 29 februari, 16:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BZ OOSTZAAN
Author:
Posted: February 29, 2020, 3:00 pm

28 feb. 21:15: vv Jonas HS 6 - Croonenburg HS 2

Wedstrijd: 3000H3B DL, Datum: vrijdag 28 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 28, 2020, 8:15 pm

28 feb. 21:15: vv Jonas DS 2 - Spaarnestad DS 4

Wedstrijd: 3000DPA AH, Datum: vrijdag 28 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 28, 2020, 8:15 pm

28 feb. 21:15: vv Jonas DS 6 - V.V.Ouderkerk DS 2

Wedstrijd: 3000D3E AK, Datum: vrijdag 28 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 28, 2020, 8:15 pm

28 feb. 19:30: vv Jonas HS 3 - Veenland HS 1

Wedstrijd: 3000H2C AK, Datum: vrijdag 28 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 28, 2020, 6:30 pm

28 feb. 19:30: vv Jonas DS 7 - Atalante DS 4

Wedstrijd: 3000D3F CI, Datum: vrijdag 28 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 28, 2020, 6:30 pm

28 feb. 19:30: vv Jonas DS 5 - VIP DS 5

Wedstrijd: 3000D3D BD, Datum: vrijdag 28 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 28, 2020, 6:30 pm

27 feb. 20:00: Bevok DS 3 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C DK, Datum: donderdag 27 februari, 20:00, Speellocatie: De Beuk, Van IJsendijkstraat 365, 1442LB PURMEREND
Author:
Posted: February 27, 2020, 7:00 pm

7 feb. 21:15: vv Jonas DS 6 - Voluit DS 2

Wedstrijd: 3000D3E AG, Datum: vrijdag 7 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 7, 2020, 8:15 pm

7 feb. 21:15: vv Jonas DS 5 - Voluit DS 3

Wedstrijd: 3000D3D BF, Datum: vrijdag 7 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 7, 2020, 8:15 pm

7 feb. 21:15: vv Jonas DS 4 - The Setfighters DS 2

Wedstrijd: 3000D2C KH, Datum: vrijdag 7 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 7, 2020, 8:15 pm

7 feb. 21:15: vv Jonas DS 1 - Madjoe DS 1

Wedstrijd: 30003AD BF, Datum: vrijdag 7 februari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 7, 2020, 8:15 pm

7 feb. 20:45: VHZ HS 1 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1B BF, Datum: vrijdag 7 februari, 20:45, Speellocatie: Estafette, Helsinkilaan 1, 2152KG NIEUW-VENNEP
Author:
Posted: February 7, 2020, 7:45 pm

7 feb. 19:30: vv Jonas DS 2 - Croonenburg DS 1

Wedstrijd: 3000DPA AG, Datum: vrijdag 7 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 7, 2020, 6:30 pm

7 feb. 19:30: vv Jonas DS 7 - FHC '91 DS 2

Wedstrijd: 3000D3F CE, Datum: vrijdag 7 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 7, 2020, 6:30 pm

7 feb. 19:30: vv Jonas DS 8 - VIP DS 6

Wedstrijd: 3000D3D CE, Datum: vrijdag 7 februari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 7, 2020, 6:30 pm

5 feb. 21:00: Spaarnestad HS 8 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C BF, Datum: woensdag 5 februari, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: February 5, 2020, 8:00 pm

5 feb. 21:00: Spaarnestad DS 9 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D2D AG, Datum: woensdag 5 februari, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: February 5, 2020, 8:00 pm

5 feb. 20:00: vv Jonas DS 8 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3D CB, Datum: woensdag 5 februari, 20:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 5, 2020, 7:00 pm

5 feb. 20:00: vv Jonas DS 8 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3D CB, Datum: woensdag 5 februari, 20:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: February 5, 2020, 7:00 pm

3 feb. 21:00: Spaarnestad HS 12 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3D BF, Datum: maandag 3 februari, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: February 3, 2020, 8:00 pm

1 feb. 18:30: VCC'92 HS 3 - vv Jonas HS 6

Wedstrijd: 3000H3B ED, Datum: zaterdag 1 februari, 18:30, Speellocatie: Wormer Sporthal, Spatterstraat 21, 1531DA WORMER
Author:
Posted: February 1, 2020, 5:30 pm

1 feb. 17:00: Spaarnestad DS 4 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA HA, Datum: zaterdag 1 februari, 17:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: February 1, 2020, 4:00 pm

31 jan. 21:15: vv Jonas HS 5 - Smashing Velsen '96 HS 1

Wedstrijd: 3000H3D FC, Datum: vrijdag 31 januari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 31, 2020, 8:15 pm

31 jan. 21:15: vv Jonas HS 2 - Compaen HS 4

Wedstrijd: 3000H1B FC, Datum: vrijdag 31 januari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 31, 2020, 8:15 pm

31 jan. 21:00: Unicornus HS 1 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 30003AH GB, Datum: vrijdag 31 januari, 21:00, Speellocatie: De Kuil, Torenvalk 47, 3752SK BUNSCHOTEN
Author:
Posted: January 31, 2020, 8:00 pm

31 jan. 19:30: vv Jonas HS 4 - Van Nispen HS 1

Wedstrijd: 3000H2C FC, Datum: vrijdag 31 januari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 31, 2020, 6:30 pm

31 jan. 19:30: vv Jonas DS 3 - Spaarnestad DS 11

Wedstrijd: 3000D2D GB, Datum: vrijdag 31 januari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 31, 2020, 6:30 pm

30 jan. 20:00: Voluit DS 3 - vv Jonas DS 8

Wedstrijd: 3000D3D FC, Datum: donderdag 30 januari, 20:00, Speellocatie: Sportcentrum Uitgeest, Zienlaan 4, 1911TR UITGEEST
Author:
Posted: January 30, 2020, 7:00 pm

29 jan. 20:15: KDO DS 1 - vv Jonas DS 7

Wedstrijd: 3000D3F FC, Datum: woensdag 29 januari, 20:15, Speellocatie: KDO sporthal, Vuurlijn 51, 1424NN DE KWAKEL
Author:
Posted: January 29, 2020, 7:15 pm

29 jan. 19:00: JPB/Dinto DS 2 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD GB, Datum: woensdag 29 januari, 19:00, Speellocatie: De Doorbraak, Doorbraak 18, 1749AM WARMENHUIZEN
Author:
Posted: January 29, 2020, 6:00 pm

28 jan. 20:45: MOVE DS 5 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C IK, Datum: dinsdag 28 januari, 20:45, Speellocatie: 't Bolwerck, Keetzijde 22, 1135VX EDAM
Author:
Posted: January 28, 2020, 7:45 pm

25 jan. 15:45: Compaen HS 3 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1B DF, Datum: zaterdag 25 januari, 15:45, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BZ OOSTZAAN
Author:
Posted: January 25, 2020, 2:45 pm

24 jan. 21:15: vv Jonas HS 6 - Croonenburg HS 3

Wedstrijd: 3000H3B DF, Datum: vrijdag 24 januari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 24, 2020, 8:15 pm

24 jan. 21:15: vv Jonas DS 6 - Spaarnestad DS 15

Wedstrijd: 3000D3E AI, Datum: vrijdag 24 januari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 24, 2020, 8:15 pm

24 jan. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - Switch Hooglanderveen HS 1

Wedstrijd: 30003AH BH, Datum: vrijdag 24 januari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 24, 2020, 8:15 pm

24 jan. 21:15: vv Jonas DS 1 - Spaarnestad DS 2

Wedstrijd: 30003AD BH, Datum: vrijdag 24 januari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 24, 2020, 8:15 pm

24 jan. 20:30: Smashing Velsen '96 DS 3 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D2D CG, Datum: vrijdag 24 januari, 20:30, Speellocatie: Zeewijk, Planetenweg 301 B, 1973BE IJMUIDEN
Author:
Posted: January 24, 2020, 7:30 pm

24 jan. 19:30: vv Jonas HS 3 - Voluit HS 1

Wedstrijd: 3000H2C AI, Datum: vrijdag 24 januari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 24, 2020, 6:30 pm

24 jan. 19:30: vv Jonas DS 2 - Wham Wham DS 1

Wedstrijd: 3000DPA AI, Datum: vrijdag 24 januari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 24, 2020, 6:30 pm

24 jan. 19:30: vv Jonas DS 5 - The Setfighters DS 3

Wedstrijd: 3000D3D BH, Datum: vrijdag 24 januari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 24, 2020, 6:30 pm

24 jan. 19:30: vv Jonas DS 4 - Wham Wham DS 3

Wedstrijd: 3000D2C KJ, Datum: vrijdag 24 januari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 24, 2020, 6:30 pm

22 jan. 21:00: Smash '86 HS 1 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C DF, Datum: woensdag 22 januari, 21:00, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR HOOFDDORP
Author:
Posted: January 22, 2020, 8:00 pm

20 jan. 21:00: AMVJ-Martinus HS 3 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3D DF, Datum: maandag 20 januari, 21:00, Speellocatie: Nieuwe Bankrashal, Pandora 3, 1183KK AMSTELVEEN
Author:
Posted: January 20, 2020, 8:00 pm

18 jan. 19:00: Spaarnestad HS 2 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 30003AH IB, Datum: zaterdag 18 januari, 19:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: January 18, 2020, 6:00 pm

18 jan. 19:00: Spaarnestad DS 3 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD IB, Datum: zaterdag 18 januari, 19:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: January 18, 2020, 6:00 pm

17 jan. 21:15: vv Jonas HS 5 - FHC '91 HS 1

Wedstrijd: 3000H3D FE, Datum: vrijdag 17 januari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 17, 2020, 8:15 pm

17 jan. 21:15: vv Jonas HS 2 - Bevok HS 1

Wedstrijd: 3000H1B FE, Datum: vrijdag 17 januari, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 17, 2020, 8:15 pm

17 jan. 21:15: The Setfighters DS 4 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3D IB, Datum: vrijdag 17 januari, 21:15, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE ZAANDAM
Author:
Posted: January 17, 2020, 8:15 pm

17 jan. 20:00: Simokos DS 1 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA JA, Datum: vrijdag 17 januari, 20:00, Speellocatie: De Flint, Princenhof 6, 1611WS BOVENKARSPEL
Author:
Posted: January 17, 2020, 7:00 pm

17 jan. 19:45: VIP DS 3 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C LK, Datum: vrijdag 17 januari, 19:45, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV PURMEREND
Author:
Posted: January 17, 2020, 6:45 pm

17 jan. 19:30: vv Jonas HS 4 - Spaarnestad HS 9

Wedstrijd: 3000H2C FE, Datum: vrijdag 17 januari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 17, 2020, 6:30 pm

17 jan. 19:30: The Setfighters DS 3 - vv Jonas DS 8

Wedstrijd: 3000D3D HC, Datum: vrijdag 17 januari, 19:30, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE ZAANDAM
Author:
Posted: January 17, 2020, 6:30 pm

17 jan. 19:30: vv Jonas DS 3 - Smashing Velsen '96 DS 2

Wedstrijd: 3000D2D GD, Datum: vrijdag 17 januari, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: January 17, 2020, 6:30 pm

16 jan. 21:30: Voluit HS 2 - vv Jonas HS 6

Wedstrijd: 3000H3B GD, Datum: donderdag 16 januari, 21:30, Speellocatie: Sportcentrum Uitgeest, Zienlaan 4, 1911TR UITGEEST
Author:
Posted: January 16, 2020, 8:30 pm

16 jan. 21:00: SAS'70 HS 2 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C JA, Datum: donderdag 16 januari, 21:00, Speellocatie: de Scheg, Arthur van Schendellaan 100 a, 1422LE UITHOORN
Author:
Posted: January 16, 2020, 8:00 pm

15 jan. 19:15: Spaarnestad DS 13 - vv Jonas DS 7

Wedstrijd: 3000D3F HC, Datum: woensdag 15 januari, 19:15, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: January 15, 2020, 6:15 pm

15 jan. 19:15: Spaarnestad DS 14 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3E JA, Datum: woensdag 15 januari, 19:15, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: January 15, 2020, 6:15 pm

10 jan. 21:15: Zaanstad HS 5 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1B LF, Datum: vrijdag 10 januari, 21:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN
Author:
Posted: January 10, 2020, 8:15 pm

10 jan. 19:30: Atalante DS 2 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D2D EG, Datum: vrijdag 10 januari, 19:30, Speellocatie: De Boei, Kerklaan 32, 3645EV VINKEVEEN
Author:
Posted: January 10, 2020, 6:30 pm

10 jan. 19:00: VIP DS 2 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C AK, Datum: vrijdag 10 januari, 19:00, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV PURMEREND
Author:
Posted: January 10, 2020, 6:00 pm

8 jan. 21:00: VCH HS 3 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3D LF, Datum: woensdag 8 januari, 21:00, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR HOOFDDORP
Author:
Posted: January 8, 2020, 8:00 pm

20 dec. 21:15: vv Jonas HS 6 - The Setfighters HS 2

Wedstrijd: 3000H3B DH, Datum: vrijdag 20 december, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 20, 2019, 8:15 pm

20 dec. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - AVV Keistad HS 2

Wedstrijd: 30003AH BJ, Datum: vrijdag 20 december, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 20, 2019, 8:15 pm

20 dec. 21:15: vv Jonas DS 1 - V.V.Ouderkerk DS 1

Wedstrijd: 30003AD BJ, Datum: vrijdag 20 december, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 20, 2019, 8:15 pm

20 dec. 19:30: vv Jonas DS 2 - VV Amsterdam DS 2

Wedstrijd: 3000DPA AK, Datum: vrijdag 20 december, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 20, 2019, 6:30 pm

20 dec. 19:30: vv Jonas DS 8 - The Setfighters DS 4

Wedstrijd: 3000D3D CI, Datum: vrijdag 20 december, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 20, 2019, 6:30 pm

20 dec. 19:30: vv Jonas DS 5 - Clam Dycke DS 3

Wedstrijd: 3000D3D BJ, Datum: vrijdag 20 december, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 20, 2019, 6:30 pm

14 dec. 18:00: VC Allvo HS 1 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 30003AH AB, Datum: zaterdag 14 december, 18:00, Speellocatie: Waterwijk, IJsselmeerweg 48, 1316RK ALMERE
Author:
Posted: December 14, 2019, 5:00 pm

14 dec. 16:00: Compaen MB 2 - vv Jonas MB 2

Wedstrijd: 3000MB2D1 AE, Datum: zaterdag 14 december, 16:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BZ OOSTZAAN
Author:
Posted: December 14, 2019, 3:00 pm

14 dec. 16:00: VV Amsterdam DS 1 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD AB, Datum: zaterdag 14 december, 16:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM
Author:
Posted: December 14, 2019, 3:00 pm

14 dec. 12:00: Wham Wham JC 1 - vv Jonas JC 1

Wedstrijd: 3000JC1A1 CF, Datum: zaterdag 14 december, 12:00, Speellocatie: De Opgang, Akkerwinde 43, 1689NT ZWAAG
Author:
Posted: December 14, 2019, 11:00 am

Vervallen: 14 dec. 9:00: Spaarnestad JB 2 - vv Jonas JB 1

Vervallen wedstrijd: 3000JB2A1 BD-1, Datum: zaterdag 14 december, 9:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: December 14, 2019, 8:00 am

13 dec. 21:15: vv Jonas DS 6 - VHZ DS 2

Wedstrijd: 3000D3E AB, Datum: vrijdag 13 december, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 13, 2019, 8:15 pm

13 dec. 21:15: vv Jonas DS 4 - Compaen DS 5

Wedstrijd: 3000D2C KC, Datum: vrijdag 13 december, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 13, 2019, 8:15 pm

13 dec. 21:00: VIP DS 4 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3D AB, Datum: vrijdag 13 december, 21:00, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV PURMEREND
Author:
Posted: December 13, 2019, 8:00 pm

13 dec. 20:45: VHZ HS 2 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C HF, Datum: vrijdag 13 december, 20:45, Speellocatie: Estafette, Helsinkilaan 1, 2152KG NIEUW-VENNEP
Author:
Posted: December 13, 2019, 7:45 pm

13 dec. 19:30: Clam Dycke HS 2 - vv Jonas HS 6

Wedstrijd: 3000H3B JD, Datum: vrijdag 13 december, 19:30, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS KROMMENIE
Author:
Posted: December 13, 2019, 6:30 pm

13 dec. 19:30: vv Jonas HS 3 - Spaarnestad HS 8

Wedstrijd: 3000H2C AB, Datum: vrijdag 13 december, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 13, 2019, 6:30 pm

13 dec. 19:30: vv Jonas DS 2 - De Boemel DS 1

Wedstrijd: 3000DPA AB, Datum: vrijdag 13 december, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 13, 2019, 6:30 pm

13 dec. 19:30: Clam Dycke DS 4 - vv Jonas DS 8

Wedstrijd: 3000D3D KC, Datum: vrijdag 13 december, 19:30, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS KROMMENIE
Author:
Posted: December 13, 2019, 6:30 pm

13 dec. 19:30: vv Jonas DS 3 - Zaanstad DS 6

Wedstrijd: 3000D2D GL, Datum: vrijdag 13 december, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 13, 2019, 6:30 pm

13 dec. 19:15: VHZ MC 2 - vv Jonas MC 2

Wedstrijd: 3000MC2C1 FG, Datum: vrijdag 13 december, 19:15, Speellocatie: Estafette, Helsinkilaan 1, 2152KG NIEUW-VENNEP
Author:
Posted: December 13, 2019, 6:15 pm

13 dec. 19:15: Smashing Velsen '96 MC 1 - vv Jonas MC 1

Wedstrijd: 3000MC2B1 GE, Datum: vrijdag 13 december, 19:15, Speellocatie: Zeewijk, Planetenweg 301 B, 1973BE IJMUIDEN
Author:
Posted: December 13, 2019, 6:15 pm

12 dec. 21:00: V.V.A. HS 1 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1B HF, Datum: donderdag 12 december, 21:00, Speellocatie: Sporthal Noord, Arubastraat 4, 1825PV ALKMAAR
Author:
Posted: December 12, 2019, 8:00 pm

11 dec. 20:45: V.V.Ouderkerk DS 3 - vv Jonas DS 7

Wedstrijd: 3000D3F KC, Datum: woensdag 11 december, 20:45, Speellocatie: Bindelwijk, Koningin Julianalaan 16, 1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Author:
Posted: December 11, 2019, 7:45 pm

10 dec. 20:45: Sporting/OSS HS 1 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3D HF, Datum: dinsdag 10 december, 20:45, Speellocatie: Cor Korverhal, Duintjesveldweg 1 a, 2041TZ ZANDVOORT
Author:
Posted: December 10, 2019, 7:45 pm

10 dec. 19:30: Effect MB 1 - vv Jonas MB 1

Wedstrijd: 3000MB2C1 CD-1, Datum: dinsdag 10 december, 19:30, Speellocatie: Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48, 1852JC HEILOO
Author:
Posted: December 10, 2019, 6:30 pm

7 dec. 18:00: Bejo/Dinto DS 1 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD LB, Datum: zaterdag 7 december, 18:00, Speellocatie: De Doorbraak, Doorbraak 18, 1749AM WARMENHUIZEN
Author:
Posted: December 7, 2019, 5:00 pm

7 dec. 17:00: MOVE DS 1 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA CA, Datum: zaterdag 7 december, 17:00, Speellocatie: 't Bolwerck, Keetzijde 22, 1135VX EDAM
Author:
Posted: December 7, 2019, 4:00 pm

7 dec. 11:45: vv Jonas MC 1 - Zaanstad MC 2

Wedstrijd: 3000MC2B1 EB, Datum: zaterdag 7 december, 11:45, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 7, 2019, 10:45 am

7 dec. 11:45: vv Jonas MB 3 - Spaarnestad MB 6

Wedstrijd: 3000MB3A1 BC-1, Datum: zaterdag 7 december, 11:45, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 7, 2019, 10:45 am

7 dec. 11:45: vv Jonas MB 1 - Alvoco MB 3

Wedstrijd: 3000MB2C1 DA, Datum: zaterdag 7 december, 11:45, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 7, 2019, 10:45 am

7 dec. 11:45: vv Jonas JC 1 - Wham Wham JC 1

Wedstrijd: 3000JC1A1 FC, Datum: zaterdag 7 december, 11:45, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 7, 2019, 10:45 am

7 dec. 10:00: vv Jonas MC 2 - VCH MC 2

Wedstrijd: 3000MC2C1 GE, Datum: zaterdag 7 december, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 7, 2019, 9:00 am

Vervallen: 7 dec. 10:00: vv Jonas JB 1 - SAS'70 JB 1

Vervallen wedstrijd: 3000JB2A1 DC, Datum: zaterdag 7 december, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 7, 2019, 9:00 am

6 dec. 21:15: vv Jonas HS 5 - Spaarnestad HS 13

Wedstrijd: 3000H3D FI, Datum: vrijdag 6 december, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 6, 2019, 8:15 pm

6 dec. 21:15: vv Jonas HS 6 - Bevok HS 4

Wedstrijd: 3000H3B DK, Datum: vrijdag 6 december, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 6, 2019, 8:15 pm

6 dec. 21:15: vv Jonas HS 2 - Spaarnestad HS 5

Wedstrijd: 3000H1B FI, Datum: vrijdag 6 december, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 6, 2019, 8:15 pm

6 dec. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - Wereldvrede US HS 3

Wedstrijd: 30003AH BL, Datum: vrijdag 6 december, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 6, 2019, 8:15 pm

6 dec. 19:30: vv Jonas HS 4 - Voluit HS 1

Wedstrijd: 3000H2C FI, Datum: vrijdag 6 december, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 6, 2019, 6:30 pm

6 dec. 19:30: vv Jonas DS 7 - Oradi/Omnia DS 2

Wedstrijd: 3000D3F CA, Datum: vrijdag 6 december, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 6, 2019, 6:30 pm

6 dec. 19:30: vv Jonas DS 8 - VIP DS 4

Wedstrijd: 3000D3D CA, Datum: vrijdag 6 december, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 6, 2019, 6:30 pm

6 dec. 19:30: vv Jonas DS 3 - Voluit DS 1

Wedstrijd: 3000D2D GH, Datum: vrijdag 6 december, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: December 6, 2019, 6:30 pm

6 dec. 19:15: Zaanstad DS 7 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3D LB, Datum: vrijdag 6 december, 19:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN
Author:
Posted: December 6, 2019, 6:15 pm

4 dec. 20:30: Van Nispen HS 1 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C CA, Datum: woensdag 4 december, 20:30, Speellocatie: De Schelft, Maandagsewetering 202, 2211WV NOORDWIJKERHOUT
Author:
Posted: December 4, 2019, 7:30 pm

4 dec. 19:15: Spaarnestad DS 12 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3E CA, Datum: woensdag 4 december, 19:15, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: December 4, 2019, 6:15 pm

30 nov. 15:15: Clam Dycke MB 1 - vv Jonas MB 2

Wedstrijd: 3000MB2D1 FE, Datum: zaterdag 30 november, 15:15, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS KROMMENIE
Author:
Posted: November 30, 2019, 2:15 pm

30 nov. 10:15: Simokos JC 1 - vv Jonas JC 1

Wedstrijd: 3000JC1A1 BF, Datum: zaterdag 30 november, 10:15, Speellocatie: De Flint, Princenhof 6, 1611WS BOVENKARSPEL
Author:
Posted: November 30, 2019, 9:15 am

30 nov. 10:00: vv Jonas MC 2 - V.V.Ouderkerk MC 1

Wedstrijd: 3000MC2C1 GD, Datum: zaterdag 30 november, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 30, 2019, 9:00 am

30 nov. 10:00: vv Jonas MC 1 - Spaarnestad MC 3

Wedstrijd: 3000MC2B1 ED, Datum: zaterdag 30 november, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 30, 2019, 9:00 am

30 nov. 10:00: vv Jonas MB 1 - VIP MB 2

Wedstrijd: 3000MB2C1 DE-1, Datum: zaterdag 30 november, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 30, 2019, 9:00 am

29 nov. 21:15: Atalante DS 3 - vv Jonas DS 7

Wedstrijd: 3000D3F BC, Datum: vrijdag 29 november, 21:15, Speellocatie: De Boei, Kerklaan 32, 3645EV VINKEVEEN
Author:
Posted: November 29, 2019, 8:15 pm

29 nov. 21:15: vv Jonas DS 5 - vv Jonas DS 8

Wedstrijd: 3000D3D BC, Datum: vrijdag 29 november, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 29, 2019, 8:15 pm

29 nov. 21:15: vv Jonas DS 5 - vv Jonas DS 8

Wedstrijd: 3000D3D BC, Datum: vrijdag 29 november, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 29, 2019, 8:15 pm

29 nov. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - Leython DC HS 1

Wedstrijd: 30003AH BC, Datum: vrijdag 29 november, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 29, 2019, 8:15 pm

29 nov. 21:15: vv Jonas DS 1 - Sovoco DS 1

Wedstrijd: 30003AD BC, Datum: vrijdag 29 november, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 29, 2019, 8:15 pm

29 nov. 19:30: vv Jonas HS 3 - Smash '86 HS 1

Wedstrijd: 3000H2C AD, Datum: vrijdag 29 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 29, 2019, 6:30 pm

29 nov. 19:30: vv Jonas DS 2 - Forza Hoogland DS 1

Wedstrijd: 3000DPA AD, Datum: vrijdag 29 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 29, 2019, 6:30 pm

29 nov. 19:30: vv Jonas DS 6 - Compaen DS 6

Wedstrijd: 3000D3E AD, Datum: vrijdag 29 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 29, 2019, 6:30 pm

29 nov. 19:30: vv Jonas DS 4 - Bevok DS 2

Wedstrijd: 3000D2C KE, Datum: vrijdag 29 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 29, 2019, 6:30 pm

29 nov. 19:00: Smashing Velsen '96 MB 3 - vv Jonas MB 3

Wedstrijd: 3000MB3A1 DB, Datum: vrijdag 29 november, 19:00, Speellocatie: Zeewijk, Planetenweg 301 B, 1973BE IJMUIDEN
Author:
Posted: November 29, 2019, 6:00 pm

Vervallen: 29 nov. 19:00: Smashing Velsen '96 JB 1 - vv Jonas JB 1

Vervallen wedstrijd: 3000JB2A1 AD, Datum: vrijdag 29 november, 19:00, Speellocatie: Zeewijk, Planetenweg 301 B, 1973BE IJMUIDEN
Author:
Posted: November 29, 2019, 6:00 pm

28 nov. 20:00: Bevok HS 7 - vv Jonas HS 6

Wedstrijd: 3000H3B AD, Datum: donderdag 28 november, 20:00, Speellocatie: De Beuk, Van IJsendijkstraat 365, 1442LB PURMEREND
Author:
Posted: November 28, 2019, 7:00 pm

28 nov. 19:15: SAS'70 HS 3 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3D JF, Datum: donderdag 28 november, 19:15, Speellocatie: de Scheg, Arthur van Schendellaan 100 a, 1422LE UITHOORN
Author:
Posted: November 28, 2019, 6:15 pm

28 nov. 19:15: SAS'70 HS 2 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C JF, Datum: donderdag 28 november, 19:15, Speellocatie: de Scheg, Arthur van Schendellaan 100 a, 1422LE UITHOORN
Author:
Posted: November 28, 2019, 6:15 pm

26 nov. 19:30: Effect MB 1 - vv Jonas MB 1

Wedstrijd: 3000MB2C1 CD, Datum: dinsdag 26 november, 19:30, Speellocatie: Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48, 1852JC HEILOO
Author:
Posted: November 26, 2019, 6:30 pm

25 nov. 21:00: Spaarnestad DS 7 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D2D IG, Datum: maandag 25 november, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: November 25, 2019, 8:00 pm

25 nov. 19:15: Spaarnestad HS 6 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1B JF, Datum: maandag 25 november, 19:15, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: November 25, 2019, 6:15 pm

23 nov. 20:00: Compaen HS 2 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 30003AH DB, Datum: zaterdag 23 november, 20:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BZ OOSTZAAN
Author:
Posted: November 23, 2019, 7:00 pm

23 nov. 13:30: Spaarnestad MC 2 - vv Jonas MC 2

Wedstrijd: 3000MC2C1 CG, Datum: zaterdag 23 november, 13:30, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: November 23, 2019, 12:30 pm

23 nov. 13:30: Spaarnestad MB 4 - vv Jonas MB 2

Wedstrijd: 3000MB2D1 CE, Datum: zaterdag 23 november, 13:30, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: November 23, 2019, 12:30 pm

23 nov. 11:45: Spaarnestad MB 6 - vv Jonas MB 3

Wedstrijd: 3000MB3A1 CB, Datum: zaterdag 23 november, 11:45, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: November 23, 2019, 10:45 am

23 nov. 10:00: Spaarnestad MC 3 - vv Jonas MC 1

Wedstrijd: 3000MC2B1 DE, Datum: zaterdag 23 november, 10:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: November 23, 2019, 9:00 am

22 nov. 21:15: Croonenburg HS 1 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C LF, Datum: vrijdag 22 november, 21:15, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: November 22, 2019, 8:15 pm

22 nov. 18:30: VIP MB 2 - vv Jonas MB 1

Wedstrijd: 3000MB2C1 ED, Datum: vrijdag 22 november, 18:30, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV PURMEREND
Author:
Posted: November 22, 2019, 5:30 pm

21 nov. 21:00: Bevok HS 4 - vv Jonas HS 6

Wedstrijd: 3000H3B KD, Datum: donderdag 21 november, 21:00, Speellocatie: De Beuk, Van IJsendijkstraat 365, 1442LB PURMEREND
Author:
Posted: November 21, 2019, 8:00 pm

18 nov. 21:00: Spaarnestad HS 9 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C EA, Datum: maandag 18 november, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: November 18, 2019, 8:00 pm

18 nov. 19:15: Spaarnestad DS 11 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D2D BG, Datum: maandag 18 november, 19:15, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: November 18, 2019, 6:15 pm

16 nov. 10:00: vv Jonas MC 2 - Clam Dycke MC 3

Wedstrijd: 3000MC2C1 GB, Datum: zaterdag 16 november, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 16, 2019, 9:00 am

16 nov. 10:00: vv Jonas MB 3 - Smashing Velsen '96 MB 3

Wedstrijd: 3000MB3A1 BD-1, Datum: zaterdag 16 november, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 16, 2019, 9:00 am

16 nov. 10:00: vv Jonas MB 2 - Compaen MB 2

Wedstrijd: 3000MB2D1 EA, Datum: zaterdag 16 november, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 16, 2019, 9:00 am

16 nov. 10:00: vv Jonas JC 1 - VCJ'94 JC 1

Wedstrijd: 3000JC1A1 FE, Datum: zaterdag 16 november, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 16, 2019, 9:00 am

16 nov. 10:00: vv Jonas N5 1 - Zaanstad N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A1DE, Datum: zaterdag 16 november, 10:00, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: November 16, 2019, 9:00 am

16 nov. 9:00: VIP N5 1 - vv Jonas N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A1CD, Datum: zaterdag 16 november, 9:00, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: November 16, 2019, 8:00 am

15 nov. 21:15: vv Jonas HS 6 - Westvolver HS 1

Wedstrijd: 3000H3B DB, Datum: vrijdag 15 november, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 15, 2019, 8:15 pm

15 nov. 21:15: vv Jonas HS 2 - Clam Dycke HS 1

Wedstrijd: 3000H1B FK, Datum: vrijdag 15 november, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 15, 2019, 8:15 pm

15 nov. 19:30: vv Jonas HS 5 - Veenland HS 2

Wedstrijd: 3000H3D FK, Datum: vrijdag 15 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 15, 2019, 6:30 pm

15 nov. 19:30: vv Jonas HS 4 - Veenland HS 1

Wedstrijd: 3000H2C FK, Datum: vrijdag 15 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 15, 2019, 6:30 pm

15 nov. 19:30: VIP DS 5 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3D DB, Datum: vrijdag 15 november, 19:30, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV PURMEREND
Author:
Posted: November 15, 2019, 6:30 pm

15 nov. 19:30: vv Jonas DS 3 - SAS'70 DS 3

Wedstrijd: 3000D2D GJ, Datum: vrijdag 15 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 15, 2019, 6:30 pm

15 nov. 19:15: Zaanstad DS 7 - vv Jonas DS 8

Wedstrijd: 3000D3D LC, Datum: vrijdag 15 november, 19:15, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN
Author:
Posted: November 15, 2019, 6:15 pm

15 nov. 19:15: Madjoe DS 4 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C FK, Datum: vrijdag 15 november, 19:15, Speellocatie: De Drecht, Boendersveld 1, 1602DK ENKHUIZEN
Author:
Posted: November 15, 2019, 6:15 pm

13 nov. 19:15: VCH DS 1 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA EA, Datum: woensdag 13 november, 19:15, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR HOOFDDORP
Author:
Posted: November 13, 2019, 6:15 pm

13 nov. 19:15: Spaarnestad DS 16 - vv Jonas DS 7

Wedstrijd: 3000D3F LC, Datum: woensdag 13 november, 19:15, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: November 13, 2019, 6:15 pm

11 nov. 19:30: FHC '91 DS 1 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3E EA, Datum: maandag 11 november, 19:30, Speellocatie: Spaarnehal, Fie Carelsenplein 1, 2036AM HAARLEM
Author:
Posted: November 11, 2019, 6:30 pm

9 nov. 14:15: AMVJ-Martinus MB 4 - vv Jonas MB 3

Wedstrijd: 3000MB3A1 AB-1, Datum: zaterdag 9 november, 14:15, Speellocatie: Nieuwe Bankrashal, Pandora 3, 1183KK AMSTELVEEN
Author:
Posted: November 9, 2019, 1:15 pm

9 nov. 13:45: Clam Dycke MC 2 - vv Jonas MC 1

Wedstrijd: 3000MC2B1 AE, Datum: zaterdag 9 november, 13:45, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS KROMMENIE
Author:
Posted: November 9, 2019, 12:45 pm

9 nov. 13:45: Clam Dycke JC 1 - vv Jonas JC 1

Wedstrijd: 3000JC1A1 AF, Datum: zaterdag 9 november, 13:45, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS KROMMENIE
Author:
Posted: November 9, 2019, 12:45 pm

9 nov. 11:00: Zaanstad N5 2 - vv Jonas N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A1FD, Datum: zaterdag 9 november, 11:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BZ OOSTZAAN
Author:
Posted: November 9, 2019, 10:00 am

9 nov. 10:30: vv Jonas N5 1 - Zaanstad N5 3

Wedstrijd: 3000CM51A1DG, Datum: zaterdag 9 november, 10:30, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BZ OOSTZAAN
Author:
Posted: November 9, 2019, 9:30 am

9 nov. 10:00: vv Jonas MB 2 - VIP MB 1

Wedstrijd: 3000MB2D1 ED, Datum: zaterdag 9 november, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 9, 2019, 9:00 am

Vervallen: 9 nov. 10:00: vv Jonas JB 1 - Smashing Velsen '96 JB 1

Vervallen wedstrijd: 3000JB2A1 DA-1, Datum: zaterdag 9 november, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 9, 2019, 9:00 am

8 nov. 21:15: vv Jonas DS 6 - Oradi/Omnia DS 3

Wedstrijd: 3000D3E AF, Datum: vrijdag 8 november, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 8, 2019, 8:15 pm

8 nov. 21:15: vv Jonas DS 5 - VIP DS 6

Wedstrijd: 3000D3D BE, Datum: vrijdag 8 november, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 8, 2019, 8:15 pm

8 nov. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - Gemini S HS 1

Wedstrijd: 30003AH BE, Datum: vrijdag 8 november, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 8, 2019, 8:15 pm

8 nov. 21:15: vv Jonas DS 1 - Compaen DS 2

Wedstrijd: 30003AD BE, Datum: vrijdag 8 november, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 8, 2019, 8:15 pm

8 nov. 19:30: sv. Rood-Wit Zaanstad HS 1 - vv Jonas HS 6

Wedstrijd: 3000H3B CD, Datum: vrijdag 8 november, 19:30, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE ZAANDAM
Author:
Posted: November 8, 2019, 6:30 pm

8 nov. 19:30: vv Jonas HS 3 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C AF, Datum: vrijdag 8 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 8, 2019, 6:30 pm

8 nov. 19:30: vv Jonas HS 3 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C AF, Datum: vrijdag 8 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 8, 2019, 6:30 pm

8 nov. 19:30: vv Jonas DS 2 - Zaanstad DS 3

Wedstrijd: 3000DPA AF, Datum: vrijdag 8 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 8, 2019, 6:30 pm

8 nov. 19:30: vv Jonas DS 8 - VIP DS 5

Wedstrijd: 3000D3D CD, Datum: vrijdag 8 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 8, 2019, 6:30 pm

8 nov. 19:30: vv Jonas DS 4 - VCC'92 DS 2

Wedstrijd: 3000D2C KG, Datum: vrijdag 8 november, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 8, 2019, 6:30 pm

6 nov. 21:00: VCH HS 4 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3D AF, Datum: woensdag 6 november, 21:00, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR HOOFDDORP
Author:
Posted: November 6, 2019, 8:00 pm

6 nov. 21:00: VCH DS 5 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D2D KG, Datum: woensdag 6 november, 21:00, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR HOOFDDORP
Author:
Posted: November 6, 2019, 8:00 pm

4 nov. 19:30: Oradi/Omnia HS 1 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1B AF, Datum: maandag 4 november, 19:30, Speellocatie: Sportcentrum De Waterlelie, Dreef 7, 1431WC AALSMEER
Author:
Posted: November 4, 2019, 6:30 pm

2 nov. 20:30: US HS 2 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 30003AH FB, Datum: zaterdag 2 november, 20:30, Speellocatie: Amstelcampus, Tweede Boerhaavestraat 10, 1091AN AMSTERDAM
Author:
Posted: November 2, 2019, 7:30 pm

2 nov. 16:30: Madjoe DS 1 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD FB, Datum: zaterdag 2 november, 16:30, Speellocatie: De Drecht, Boendersveld 1, 1602DK ENKHUIZEN
Author:
Posted: November 2, 2019, 3:30 pm

2 nov. 16:15: Croonenburg DS 1 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA GA, Datum: zaterdag 2 november, 16:15, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: November 2, 2019, 3:15 pm

2 nov. 13:00: VCH MC 2 - vv Jonas MC 2

Wedstrijd: 3000MC2C1 EG, Datum: zaterdag 2 november, 13:00, Speellocatie: FBK-hal, Arnolduspark 3, 2132CR HOOFDDORP
Author:
Posted: November 2, 2019, 12:00 pm

2 nov. 12:30: Zaanstad MB 4 - vv Jonas MB 2

Wedstrijd: 3000MB2D1 BE, Datum: zaterdag 2 november, 12:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN
Author:
Posted: November 2, 2019, 11:30 am

2 nov. 11:00: vv Jonas N5 1 - Clam Dycke N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A1DA, Datum: zaterdag 2 november, 11:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 2, 2019, 10:00 am

2 nov. 10:45: Zaanstad MC 2 - vv Jonas MC 1

Wedstrijd: 3000MC2B1 BE, Datum: zaterdag 2 november, 10:45, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN
Author:
Posted: November 2, 2019, 9:45 am

2 nov. 10:30: Compaen N5 1 - vv Jonas N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A1BD, Datum: zaterdag 2 november, 10:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 2, 2019, 9:30 am

Vervallen: 2 nov. 9:00: Spaarnestad JB 2 - vv Jonas JB 1

Vervallen wedstrijd: 3000JB2A1 BD, Datum: zaterdag 2 november, 9:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: November 2, 2019, 8:00 am

1 nov. 21:30: VIP DS 6 - vv Jonas DS 8

Wedstrijd: 3000D3D EC, Datum: vrijdag 1 november, 21:30, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV PURMEREND
Author:
Posted: November 1, 2019, 8:30 pm

1 nov. 21:15: Croonenburg HS 2 - vv Jonas HS 6

Wedstrijd: 3000H3B LD, Datum: vrijdag 1 november, 21:15, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: November 1, 2019, 8:15 pm

1 nov. 20:15: vv Jonas HS 5 - Spaarnestad HS 12

Wedstrijd: 3000H3D FB, Datum: vrijdag 1 november, 20:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 1, 2019, 7:15 pm

1 nov. 20:15: vv Jonas HS 4 - Spaarnestad HS 8

Wedstrijd: 3000H2C FB, Datum: vrijdag 1 november, 20:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 1, 2019, 7:15 pm

1 nov. 20:15: vv Jonas HS 2 - VHZ HS 1

Wedstrijd: 3000H1B FB, Datum: vrijdag 1 november, 20:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 1, 2019, 7:15 pm

1 nov. 20:15: vv Jonas DS 3 - Spaarnestad DS 9

Wedstrijd: 3000D2D GA, Datum: vrijdag 1 november, 20:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: November 1, 2019, 7:15 pm

1 nov. 19:30: The Setfighters DS 2 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C HK, Datum: vrijdag 1 november, 19:30, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE ZAANDAM
Author:
Posted: November 1, 2019, 6:30 pm

31 okt. 21:30: Voluit DS 2 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3E GA, Datum: donderdag 31 oktober, 21:30, Speellocatie: Sportcentrum Uitgeest, Zienlaan 4, 1911TR UITGEEST
Author:
Posted: October 31, 2019, 8:30 pm

31 okt. 20:00: Voluit DS 3 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3D FB, Datum: donderdag 31 oktober, 20:00, Speellocatie: Sportcentrum Uitgeest, Zienlaan 4, 1911TR UITGEEST
Author:
Posted: October 31, 2019, 7:00 pm

30 okt. 19:30: FHC '91 DS 2 - vv Jonas DS 7

Wedstrijd: 3000D3F EC, Datum: woensdag 30 oktober, 19:30, Speellocatie: Spaarnehal, Fie Carelsenplein 1, 2036AM HAARLEM
Author:
Posted: October 30, 2019, 6:30 pm

25 okt. 20:15: vv Jonas DS 7 - VHZ DS 3

Wedstrijd: 3000D3F CD, Datum: vrijdag 25 oktober, 20:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 25, 2019, 6:15 pm

25 okt. 20:15: vv Jonas DS 6 - Spaarnestad DS 14

Wedstrijd: 3000D3E AJ, Datum: vrijdag 25 oktober, 20:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 25, 2019, 6:15 pm

25 okt. 20:15: vv Jonas DS 8 - The Setfighters DS 3

Wedstrijd: 3000D3D CH, Datum: vrijdag 25 oktober, 20:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 25, 2019, 6:15 pm

25 okt. 20:15: vv Jonas DS 5 - Clam Dycke DS 4

Wedstrijd: 3000D3D BK, Datum: vrijdag 25 oktober, 20:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 25, 2019, 6:15 pm

19 okt. 20:00: Compaen HS 4 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1B CF, Datum: zaterdag 19 oktober, 20:00, Speellocatie: Oostzaan, Twiskeweg 107, 1511BZ OOSTZAAN
Author:
Posted: October 19, 2019, 6:00 pm

19 okt. 11:45: vv Jonas MC 1 - Smashing Velsen '96 MC 1

Wedstrijd: 3000MC2B1 EG, Datum: zaterdag 19 oktober, 11:45, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 19, 2019, 9:45 am

19 okt. 11:45: vv Jonas MB 3 - AMVJ-Martinus MB 4

Wedstrijd: 3000MB3A1 BA, Datum: zaterdag 19 oktober, 11:45, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 19, 2019, 9:45 am

19 okt. 11:45: vv Jonas MB 1 - Ardea MB 1

Wedstrijd: 3000MB2C1 DB, Datum: zaterdag 19 oktober, 11:45, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 19, 2019, 9:45 am

19 okt. 10:00: vv Jonas MC 2 - Spaarnestad MC 2

Wedstrijd: 3000MC2C1 GC, Datum: zaterdag 19 oktober, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 19, 2019, 8:00 am

19 okt. 10:00: vv Jonas MB 2 - Spaarnestad MB 4

Wedstrijd: 3000MB2D1 EC, Datum: zaterdag 19 oktober, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 19, 2019, 8:00 am

19 okt. 10:00: vv Jonas JC 1 - Madjoe JC 2

Wedstrijd: 3000JC1A1 FD, Datum: zaterdag 19 oktober, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 19, 2019, 8:00 am

Vervallen: 19 okt. 10:00: vv Jonas JB 1 - Spaarnestad JB 2

Vervallen wedstrijd: 3000JB2A1 DB, Datum: zaterdag 19 oktober, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 19, 2019, 8:00 am

18 okt. 21:15: vv Jonas HS 6 - VCC'92 HS 3

Wedstrijd: 3000H3B DE, Datum: vrijdag 18 oktober, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 18, 2019, 7:15 pm

18 okt. 21:15: vv Jonas DS 7 - KDO DS 1

Wedstrijd: 3000D3F CF, Datum: vrijdag 18 oktober, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 18, 2019, 7:15 pm

18 okt. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - Unicornus HS 1

Wedstrijd: 30003AH BG, Datum: vrijdag 18 oktober, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 18, 2019, 7:15 pm

18 okt. 21:15: vv Jonas DS 1 - JPB/Dinto DS 2

Wedstrijd: 30003AD BG, Datum: vrijdag 18 oktober, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 18, 2019, 7:15 pm

18 okt. 19:30: vv Jonas HS 3 - VHZ HS 2

Wedstrijd: 3000H2C AH, Datum: vrijdag 18 oktober, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 18, 2019, 5:30 pm

18 okt. 19:30: vv Jonas DS 8 - Voluit DS 3

Wedstrijd: 3000D3D CF, Datum: vrijdag 18 oktober, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 18, 2019, 5:30 pm

18 okt. 19:30: vv Jonas DS 4 - MOVE DS 5

Wedstrijd: 3000D2C KI, Datum: vrijdag 18 oktober, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 18, 2019, 5:30 pm

17 okt. 19:30: Smashing Velsen '96 HS 1 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3D CF, Datum: donderdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: Het Polderhuis, Vestingplein 58, 1991RK VELSERBROEK
Author:
Posted: October 17, 2019, 5:30 pm

16 okt. 20:30: Van Nispen HS 1 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C CF, Datum: woensdag 16 oktober, 20:30, Speellocatie: De Schelft, Maandagsewetering 202, 2211WV NOORDWIJKERHOUT
Author:
Posted: October 16, 2019, 6:30 pm

12 okt. 16:45: Croonenburg MC 2 - vv Jonas MC 1

Wedstrijd: 3000MC2B1 CE, Datum: zaterdag 12 oktober, 16:45, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: October 12, 2019, 2:45 pm

12 okt. 15:15: Clam Dycke MC 3 - vv Jonas MC 2

Wedstrijd: 3000MC2C1 BG, Datum: zaterdag 12 oktober, 15:15, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS KROMMENIE
Author:
Posted: October 12, 2019, 1:15 pm

12 okt. 13:00: Spaarnestad DS 2 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD HB, Datum: zaterdag 12 oktober, 13:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: October 12, 2019, 11:00 am

12 okt. 10:00: Zaanstad N5 3 - vv Jonas N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A1GD, Datum: zaterdag 12 oktober, 10:00, Speellocatie: De Beuk, Van IJsendijkstraat 365, 1442LB PURMEREND
Author:
Posted: October 12, 2019, 8:00 am

12 okt. 9:30: Madjoe JC 2 - vv Jonas JC 1

Wedstrijd: 3000JC1A1 DF, Datum: zaterdag 12 oktober, 9:30, Speellocatie: De Drecht, Boendersveld 1, 1602DK ENKHUIZEN
Author:
Posted: October 12, 2019, 7:30 am

12 okt. 9:00: vv Jonas N5 1 - VIP N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A1DC, Datum: zaterdag 12 oktober, 9:00, Speellocatie: De Beuk, Van IJsendijkstraat 365, 1442LB PURMEREND
Author:
Posted: October 12, 2019, 7:00 am

11 okt. 21:30: Switch Hooglanderveen HS 1 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 30003AH HB, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:30, Speellocatie: Dorpshuis De Dissel, Disselplein 6, 3829MD HOOGLANDERVEEN
Author:
Posted: October 11, 2019, 7:30 pm

11 okt. 21:15: vv Jonas HS 5 - AMVJ-Martinus HS 3

Wedstrijd: 3000H3D FD, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 11, 2019, 7:15 pm

11 okt. 21:15: Croonenburg HS 3 - vv Jonas HS 6

Wedstrijd: 3000H3B FD, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: October 11, 2019, 7:15 pm

11 okt. 21:15: vv Jonas HS 4 - Smash '86 HS 1

Wedstrijd: 3000H2C FD, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 11, 2019, 7:15 pm

11 okt. 21:15: vv Jonas HS 2 - Compaen HS 3

Wedstrijd: 3000H1B FD, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 11, 2019, 7:15 pm

11 okt. 21:15: The Setfighters DS 3 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3D HB, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE ZAANDAM
Author:
Posted: October 11, 2019, 7:15 pm

11 okt. 21:15: vv Jonas DS 3 - Smashing Velsen '96 DS 3

Wedstrijd: 3000D2D GC, Datum: vrijdag 11 oktober, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 11, 2019, 7:15 pm

10 okt. 20:00: Voluit HS 1 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C IA, Datum: donderdag 10 oktober, 20:00, Speellocatie: Sportcentrum Uitgeest, Zienlaan 4, 1911TR UITGEEST
Author:
Posted: October 10, 2019, 6:00 pm

Vervallen: 10 okt. 19:15: SAS'70 JB 1 - vv Jonas JB 1

Vervallen wedstrijd: 3000JB2A1 CD-1, Datum: donderdag 10 oktober, 19:15, Speellocatie: de Scheg, Arthur van Schendellaan 100 a, 1422LE UITHOORN
Author:
Posted: October 10, 2019, 5:15 pm

9 okt. 19:00: Alvoco MB 3 - vv Jonas MB 1

Wedstrijd: 3000MB2C1 AD, Datum: woensdag 9 oktober, 19:00, Speellocatie: Sporthal Oosterhout, Vondelstraat 35, 1813AA ALKMAAR
Author:
Posted: October 9, 2019, 5:00 pm

8 okt. 19:45: Wham Wham DS 1 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA IA, Datum: dinsdag 8 oktober, 19:45, Speellocatie: De Opgang, Akkerwinde 43, 1689NT ZWAAG
Author:
Posted: October 8, 2019, 5:45 pm

8 okt. 19:45: Wham Wham DS 3 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C JK, Datum: dinsdag 8 oktober, 19:45, Speellocatie: De Opgang, Akkerwinde 43, 1689NT ZWAAG
Author:
Posted: October 8, 2019, 5:45 pm

7 okt. 21:00: Spaarnestad DS 15 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3E IA, Datum: maandag 7 oktober, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: October 7, 2019, 7:00 pm

5 okt. 11:00: vv Jonas N5 1 - Compaen N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A1DB, Datum: zaterdag 5 oktober, 11:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN
Author:
Posted: October 5, 2019, 9:00 am

5 okt. 10:30: Clam Dycke N5 1 - vv Jonas N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A1AD, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN
Author:
Posted: October 5, 2019, 8:30 am

5 okt. 10:00: vv Jonas MC 1 - Clam Dycke MC 2

Wedstrijd: 3000MC2B1 EA, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 5, 2019, 8:00 am

5 okt. 10:00: vv Jonas MB 3 - Smashing Velsen '96 MB 3

Wedstrijd: 3000MB3A1 BD, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 5, 2019, 8:00 am

5 okt. 10:00: vv Jonas MB 2 - Zaanstad MB 4

Wedstrijd: 3000MB2D1 EB, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 5, 2019, 8:00 am

5 okt. 10:00: vv Jonas JC 1 - Simokos JC 1

Wedstrijd: 3000JC1A1 FB, Datum: zaterdag 5 oktober, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 5, 2019, 8:00 am

4 okt. 21:15: vv Jonas HS 6 - Voluit HS 2

Wedstrijd: 3000H3B DG, Datum: vrijdag 4 oktober, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 4, 2019, 7:15 pm

4 okt. 21:15: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - Spaarnestad HS 2

Wedstrijd: 30003AH BI, Datum: vrijdag 4 oktober, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 4, 2019, 7:15 pm

4 okt. 21:15: vv Jonas DS 1 - Spaarnestad DS 3

Wedstrijd: 30003AD BI, Datum: vrijdag 4 oktober, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 4, 2019, 7:15 pm

4 okt. 20:30: Smashing Velsen '96 DS 2 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D2D DG, Datum: vrijdag 4 oktober, 20:30, Speellocatie: Zeewijk, Planetenweg 301 B, 1973BE IJMUIDEN
Author:
Posted: October 4, 2019, 6:30 pm

4 okt. 19:30: vv Jonas HS 3 - SAS'70 HS 2

Wedstrijd: 3000H2C AJ, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 4, 2019, 5:30 pm

4 okt. 19:30: vv Jonas DS 2 - Simokos DS 1

Wedstrijd: 3000DPA AJ, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 4, 2019, 5:30 pm

4 okt. 19:30: vv Jonas DS 7 - Spaarnestad DS 13

Wedstrijd: 3000D3F CH, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 4, 2019, 5:30 pm

4 okt. 19:30: vv Jonas DS 4 - VIP DS 3

Wedstrijd: 3000D2C KL, Datum: vrijdag 4 oktober, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: October 4, 2019, 5:30 pm

3 okt. 21:15: Bevok HS 1 - vv Jonas HS 2

Wedstrijd: 3000H1B EF, Datum: donderdag 3 oktober, 21:15, Speellocatie: De Beuk, Van IJsendijkstraat 365, 1442LB PURMEREND
Author:
Posted: October 3, 2019, 7:15 pm

2 okt. 21:00: FHC '91 HS 1 - vv Jonas HS 5

Wedstrijd: 3000H3D EF, Datum: woensdag 2 oktober, 21:00, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: October 2, 2019, 7:00 pm

2 okt. 19:15: V.V.Ouderkerk MC 1 - vv Jonas MC 2

Wedstrijd: 3000MC2C1 DG, Datum: woensdag 2 oktober, 19:15, Speellocatie: Bindelwijk, Koningin Julianalaan 16, 1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Author:
Posted: October 2, 2019, 5:15 pm

2 okt. 19:15: Ardea MB 1 - vv Jonas MB 1

Wedstrijd: 3000MB2C1 BD, Datum: woensdag 2 oktober, 19:15, Speellocatie: Sporthal De Draai, Kalmoesstraat 1, 1706AJ HEERHUGOWAARD
Author:
Posted: October 2, 2019, 5:15 pm

2 okt. 19:15: V.V.Ouderkerk DS 2 - vv Jonas DS 6

Wedstrijd: 3000D3E KA, Datum: woensdag 2 oktober, 19:15, Speellocatie: Bindelwijk, Koningin Julianalaan 16, 1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Author:
Posted: October 2, 2019, 5:15 pm

30 sep. 19:15: Spaarnestad HS 9 - vv Jonas HS 4

Wedstrijd: 3000H2C EF, Datum: maandag 30 september, 19:15, Speellocatie: Beyneshal, Stationsplein 134, 2011LR HAARLEM
Author:
Posted: September 30, 2019, 5:15 pm

28 sep. 17:00: VV Amsterdam DS 2 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA KA, Datum: zaterdag 28 september, 17:00, Speellocatie: Blauwwit, Joos Banckersweg 18 A, 1056EP AMSTERDAM
Author:
Posted: September 28, 2019, 3:00 pm

28 sep. 14:30: AVV Keistad HS 2 - vv Jonas/Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 30003AH JB, Datum: zaterdag 28 september, 14:30, Speellocatie: Sportcomplex Amerena, De Velduil 2, 3815XT AMERSFOORT
Author:
Posted: September 28, 2019, 12:30 pm

28 sep. 10:00: vv Jonas MC 2 - AMVJ-Martinus MC 1

Wedstrijd: 3000MC2C1 GA, Datum: zaterdag 28 september, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 28, 2019, 8:00 am

Vervallen: 28 sep. 10:00: vv Jonas MC 1 - MOVE MC 3

Vervallen wedstrijd: 3000MC2B1 EF, Datum: zaterdag 28 september, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 28, 2019, 8:00 am

28 sep. 10:00: vv Jonas MC 1 - Croonenburg MC 2

Wedstrijd: 3000MC2B1 EC, Datum: zaterdag 28 september, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 28, 2019, 8:00 am

28 sep. 10:00: vv Jonas MB 3 - Spaarnestad MB 6

Wedstrijd: 3000MB3A1 BC, Datum: zaterdag 28 september, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 28, 2019, 8:00 am

Vervallen: 28 sep. 10:00: vv Jonas JB 1 - Smashing Velsen '96 JB 1

Vervallen wedstrijd: 3000JB2A1 DA, Datum: zaterdag 28 september, 10:00, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 28, 2019, 8:00 am

27 sep. 21:15: vv Jonas HS 4 - Croonenburg HS 1

Wedstrijd: 3000H2C FL, Datum: vrijdag 27 september, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 27, 2019, 7:15 pm

27 sep. 21:15: vv Jonas HS 2 - Zaanstad HS 5

Wedstrijd: 3000H1B FL, Datum: vrijdag 27 september, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 27, 2019, 7:15 pm

27 sep. 20:15: Veenland HS 1 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C KA, Datum: vrijdag 27 september, 20:15, Speellocatie: Willisstee, Pieter Joostenlaan 24, 3648XR WILNIS
Author:
Posted: September 27, 2019, 6:15 pm

27 sep. 19:30: vv Jonas MB 1 - Effect MB 1

Wedstrijd: 3000MB2C1 DC, Datum: vrijdag 27 september, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 27, 2019, 5:30 pm

27 sep. 19:30: vv Jonas HS 5 - VCH HS 3

Wedstrijd: 3000H3D FL, Datum: vrijdag 27 september, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 27, 2019, 5:30 pm

27 sep. 19:30: The Setfighters HS 2 - vv Jonas HS 6

Wedstrijd: 3000H3B HD, Datum: vrijdag 27 september, 19:30, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE ZAANDAM
Author:
Posted: September 27, 2019, 5:30 pm

27 sep. 19:30: Atalante DS 4 - vv Jonas DS 7

Wedstrijd: 3000D3F IC, Datum: vrijdag 27 september, 19:30, Speellocatie: De Boei, Kerklaan 32, 3645EV VINKEVEEN
Author:
Posted: September 27, 2019, 5:30 pm

27 sep. 19:30: Clam Dycke DS 3 - vv Jonas DS 5

Wedstrijd: 3000D3D JB, Datum: vrijdag 27 september, 19:30, Speellocatie: Sportzaal Trias, Saendelverlaan 2, 1561KS KROMMENIE
Author:
Posted: September 27, 2019, 5:30 pm

27 sep. 19:30: The Setfighters DS 4 - vv Jonas DS 8

Wedstrijd: 3000D3D IC, Datum: vrijdag 27 september, 19:30, Speellocatie: Zaanlands West, Nieuwendamstraat 2, 1507JE ZAANDAM
Author:
Posted: September 27, 2019, 5:30 pm

27 sep. 19:30: vv Jonas DS 3 - Atalante DS 2

Wedstrijd: 3000D2D GE, Datum: vrijdag 27 september, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 27, 2019, 5:30 pm

27 sep. 19:30: vv Jonas DS 4 - VIP DS 2

Wedstrijd: 3000D2C KA, Datum: vrijdag 27 september, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 27, 2019, 5:30 pm

27 sep. 19:00: VIP MB 1 - vv Jonas MB 2

Wedstrijd: 3000MB2D1 DE, Datum: vrijdag 27 september, 19:00, Speellocatie: De Karekiet, Karekietpark 2, 1444HV PURMEREND
Author:
Posted: September 27, 2019, 5:00 pm

27 sep. 19:00: VCJ'94 JC 1 - vv Jonas JC 1

Wedstrijd: 3000JC1A1 EF, Datum: vrijdag 27 september, 19:00, Speellocatie: Sport aan Zee, Akkerbouwstraat 3, 1787AR JULIANADORP
Author:
Posted: September 27, 2019, 5:00 pm

25 sep. 20:45: V.V.Ouderkerk DS 1 - vv Jonas DS 1

Wedstrijd: 30003AD JB, Datum: woensdag 25 september, 20:45, Speellocatie: Bindelwijk, Koningin Julianalaan 16, 1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Author:
Posted: September 25, 2019, 6:45 pm

21 sep. 16:45: vv Jonas/Croonenburg HS 1 - VV Amsterdam HS 2

Wedstrijd: 30003AH BK, Datum: zaterdag 21 september, 16:45, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: September 21, 2019, 2:45 pm

21 sep. 16:00: AMVJ-Martinus MB 4 - vv Jonas MB 3

Wedstrijd: 3000MB3A1 AB, Datum: zaterdag 21 september, 16:00, Speellocatie: Nieuwe Bankrashal, Pandora 3, 1183KK AMSTELVEEN
Author:
Posted: September 21, 2019, 2:00 pm

21 sep. 11:00: vv Jonas N5 1 - Zaanstad N5 2

Wedstrijd: 3000CM51A1DF, Datum: zaterdag 21 september, 11:00, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: September 21, 2019, 9:00 am

21 sep. 10:30: Zaanstad N5 1 - vv Jonas N5 1

Wedstrijd: 3000CM51A1ED, Datum: zaterdag 21 september, 10:30, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: September 21, 2019, 8:30 am

20 sep. 21:15: vv Jonas HS 5 - VHZ HS 3

Wedstrijd: 3000H3D FG, Datum: vrijdag 20 september, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 20, 2019, 7:15 pm

20 sep. 21:15: vv Jonas HS 6 - Kroefi HS 1

Wedstrijd: 3000H3B DI, Datum: vrijdag 20 september, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 20, 2019, 7:15 pm

20 sep. 21:15: Croonenburg HS 1 - vv Jonas HS 3

Wedstrijd: 3000H2C LA, Datum: vrijdag 20 september, 21:15, Speellocatie: De Bloemen, De Bloemen 71, 1902GT CASTRICUM
Author:
Posted: September 20, 2019, 7:15 pm

20 sep. 21:15: vv Jonas HS 2 - VCC'92 HS 2

Wedstrijd: 3000H1B FG, Datum: vrijdag 20 september, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 20, 2019, 7:15 pm

20 sep. 21:15: vv Jonas DS 1 - Prima Donna Kaas Huizen DS 2

Wedstrijd: 30003AD BK, Datum: vrijdag 20 september, 21:15, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 20, 2019, 7:15 pm

20 sep. 19:30: vv Jonas MB 2 - Clam Dycke MB 1

Wedstrijd: 3000MB2D1 EF, Datum: vrijdag 20 september, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 20, 2019, 5:30 pm

20 sep. 19:30: vv Jonas MB 1 - VIP MB 2

Wedstrijd: 3000MB2C1 DE, Datum: vrijdag 20 september, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 20, 2019, 5:30 pm

20 sep. 19:30: vv Jonas JC 1 - Clam Dycke JC 1

Wedstrijd: 3000JC1A1 FA, Datum: vrijdag 20 september, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 20, 2019, 5:30 pm

20 sep. 19:30: vv Jonas DS 8 - Clam Dycke DS 3

Wedstrijd: 3000D3D CJ, Datum: vrijdag 20 september, 19:30, Speellocatie: De Walvis, Van Loenenlaan 1, 1945TB BEVERWIJK
Author:
Posted: September 20, 2019, 5:30 pm

Vervallen: 19 sep. 19:15: SAS'70 JB 1 - vv Jonas JB 1

Vervallen wedstrijd: 3000JB2A1 CD, Datum: donderdag 19 september, 19:15, Speellocatie: de Scheg, Arthur van Schendellaan 100 a, 1422LE UITHOORN
Author:
Posted: September 19, 2019, 5:15 pm

18 sep. 20:30: Dinto DS 3 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000DPA LA, Datum: woensdag 18 september, 20:30, Speellocatie: De Doorbraak, Doorbraak 18, 1749AM WARMENHUIZEN
Author:
Posted: September 18, 2019, 6:30 pm

17 sep. 21:00: Wham Wham DS 4 - vv Jonas DS 4

Wedstrijd: 3000D2C BK, Datum: dinsdag 17 september, 21:00, Speellocatie: De Opgang, Akkerwinde 43, 1689NT ZWAAG
Author:
Posted: September 17, 2019, 7:00 pm

16 sep. 20:45: Oradi/Omnia DS 1 - vv Jonas DS 3

Wedstrijd: 3000D2D FG, Datum: maandag 16 september, 20:45, Speellocatie: Sportcentrum De Waterlelie, Dreef 7, 1431WC AALSMEER
Author:
Posted: September 16, 2019, 6:45 pm

: Bejo/Dinto DS 1 - vv Jonas DS 2

Wedstrijd: 3000BD2A 17, Datum: , Speellocatie: ?
Author:
Posted: