Evenementen in november 2022

Stemmen voor Rabo ClubSupport!
4 oktober 2021
Vrijwilligers gezocht!!
9 februari 2022
Alles

Corona protocol VV Jonas

Beste Jonas Leden,

De competitie is weer van start gegaan.. Dit houdt in dat we te maken hebben met verschillende corona regels per vereniging/sporthal. Belangrijk om samen met je teamgenoten te kijken naar de coronaregels van de betreffende vereniging waar je tegen moet spelen. Vaak heeft de vereniging een bericht geplaatst hierover op hun website onder het kopje ‘nieuwsberichten’. Het bestuur van VV Jonas gaat ervanuit dat ieder team hierin zijn/haar eigen verantwoordelijkheid neemt. Verder geldt het algemene protocol van de NeVobo: https://nocnsf.nl/sportprotocol.

 

Corona protocol VV Jonas

    • Heb je klachten!? Blijf thuis!
    • Ga direct naar huis als je tijdens een training of een wedstrijd klachten krijgt.
    • Hou je daarnaast aan de gebruikelijke veiligheids- en hygi├źneregels volgens het RIVM.
    • Volg de instructies van de sporthal op en gebruik de aangewezen zitplaatsen.
    • De regel voor de kantine: Maak gebruik van een zitplaats.

 

Wij vragen jullie medewerking in het naleven van de richtlijnen. De aanwezige zaalwacht en het personeel in de kantine kunnen je hierop aanspreken. Aanwijzingen dienen dan ten alle tijde opgevolgd te worden.

Sportieve groetjes en veel volleybal plezier!

Namens het bestuur van VV Jonas

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *