Trainingen tot en met 31 maart 2020 afgelast
13 maart 2020
Corona protocol vv Jonas
18 september 2020
Alles

Corona protocol vv Jonas

Versie 1, augustus 2020

Corona protocol vv Jonas

Beste leden,

Vanaf maandag 17 augustus gaan we weer starten met de trainingen in de zaal. Hoewel we er allemaal weer zin in hebben, zijn er wel een aantal maatregelen getroffen waar we ons aan te houden hebben.

De algemene afspraken:

 • Houd 1,5 meter afstand
 • Geen handen schudden
 • Hoest en nies in de elleboog
 • Bij klachten blijf je thuis
 • Geef elkaar de ruimte
 • Volg aanwijzingen en instructies van de zaalmeester altijd op
 • Neem een gevulde bidon mee! (Dit scheelt veel bezoeken aan de kleedkamers!)

Daarnaast heeft de sporthal zijn uiterste best gedaan om de zalen ‘Coronaproof’ te maken. Wanneer we ons allemaal aan onderstaande afspraken houden, houden we het risico op besmetting zo klein mogelijk en kunnen we allemaal weer genieten van het volleybal.

Kinheim

De zaal van de Kinheim is alleen bereikbaar via een smalle gang. Hier kan men elkaar niet passeren zonder te dicht bij elkaar te komen. Daarom is hier één richting ingesteld.

 • Tot 18.00 uur is het toegestaan om naar binnen toe te gaan. Daarbij heeft het de voorkeur om je kind buiten gedag te zeggen en dat het kind alleen naar binnen gaat.
 • Wanneer je als ouder/verzorger toch mee naar binnen gaat, neem je plaats op de tribune op de aangegeven zitplaatsen. Pas na 18.00 uur is het toegestaan om weer naar buiten te gaan en is het één richting naar buiten toe. Kom dus op tijd!
 • De kleedkamers zijn toegankelijk om om te kleden, voorkeur is wel dat de kinderen omgekleed naar de zaal komen en zich na afloop ook weer thuis omkleden en douchen.
 • Na afloop geldt weer dezelfde één richting Dus tot 19.30 uur is het toegestaan om naar binnen toe te gaan, na 19.30 uur is het alleen naar buiten toe. Ook nu heeft het de voorkeur om buiten op je kind te wachten. Geef elkaar bij het verlaten van de zaal de ruimte.

Walvis

In de sporthal wordt in 3 rondes getraind. Dit betekent dat er tijdens wisseling van velden veel mensen in de zaal aanwezig zijn en dus is ieders medewerking heel belangrijk.

 • Bij de entree van de Walvis is één richting Tot 18.00 uur is het alleen toegestaan om naar binnen toe te gaan. Daarbij heeft het de voorkeur om je kind buiten gedag te zeggen en dat het kind alleen naar binnen gaat.
 • Pas na 18.00 uur is het toegestaan om weer naar buiten te gaan en is het één richting naar buiten toe. Kom dus op tijd!
 • Om 19.30 uur gelden dezelfde afspraken en is het alleen toegestaan om naar binnen toe te gaan, na 19.30 uur kan men alleen naar buiten toe.
 • Voor de groepen die om 19.30 uur starten is het dus ook belangrijk om op tijd te zijn.
 • Zorg dat je omgekleed naar de sporthal komt. De kleedkamers zijn open, maar omdat de entree hier krap is, is afstand houden moeilijk. Wanneer je toch gebruik wil maken van de kleedkamer moet je deze voor 19.30 uur weer verlaten hebben.
 • De teams verzamelen zich bij het eigen trainingsveld bij de muur aan zijkant en achterkant van het veld. Let op: hier geldt ook nog de 1,5 meter afstand! Hiermee geven zij de groep die tot 19.30 uur traint de ruimte om het veld te verlaten richting de uitgang.
 • Omkleden en douchen bij voorkeur thuis.
 • Tijdens de training is het wel toegestaan om dichter bij elkaar te komen, een ‘high five’ of handjeklap is niet toegestaan. Een ‘boks’ of ‘elleboog’ mag wel.
 • Om 21.00 uur gelden weer dezelfde afspraken als om 19.30 uur, dus tot 21.00 uur kan men alleen naar binnen toe, na 21.00 uur kan men alleen naar buiten toe.
 • De groep van 21.00 uur verzamelt tegen de muur bij het eigen veld en hebben de kleedkamer voor 21.00 uur verlaten.
 • Ook nu heeft het de voorkeur om thuis te douchen.

Waterwijk en Bachplein

In deze sporthallen is er vanuit Jonas maar 1 ronde, maar kan het goed mogelijk zijn dat er een andere vereniging voor of na de training van de sporthal gebruikt maakt. Wees hier dus ook alert op het bewaren van de 1,5 meter afstand. De kleedkamers en douches mogen gebruikt worden, maar ook hier is het advies om je thuis om te kleden en na afloop thuis te douchen.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *