Trainingen tot en met 31 maart 2020 afgelast

fluitschema 2de seizoenshelft
1 maart 2020
Corona protocol vv Jonas
10 augustus 2020
Alles

Trainingen tot en met 31 maart 2020 afgelast

Beste leden,
Vanwege het coronavirus hebben wij in navolging van de adviezen van de Nevobo en NOC*NSF besloten om alle trainingen in ieder geval tot en met dinsdag 31 maart 2020 te annuleren. Vanaf woensdag 1 april 2020 zal er in principe weer worden getraind. Mochten er nieuwe ontwikkelingen zijn dan stellen wij jullie zo snel mogelijk op de hoogte.
Eerder volgde vanuit de Nevobo en het wedstrijdsecretariaat al bericht dat ook alle wedstrijden tot en met 31 maart zijn afgelast.
Met vriendelijke groet,
Bestuur vv Jonas ,

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *