Op maandag 21 augustus en woensdag 23 augustus starten de zaaltrainingen alweer!

foto jeugdkamp mei 2017
12 augustus 2017
Jaarverslag beachvolleybal zomer 2017
23 augustus 2017
Alles

Op maandag 21 augustus en woensdag 23 augustus starten de zaaltrainingen alweer!

Beste leden,  

Op maandag 21 augustus en woensdag 23 augustus starten de zaaltrainingen alweer! Zoals bekend zijn deze in de Walvis in Beverwijk. Voor de zekerheid nogmaals de trainingsindeling in de bijlage. 

Vanaf dit seizoen is het papieren wedstrijd formulier verleden tijd en zal alleen nog het digitale wedstrijdformulier gebruikt gaan worden. Bij Jonas maken we al langere tijd gebruik van het DWF, maar mocht je toch nog vragen hebben hierover, laat het mij weten!  

Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om nu al voor het hele seizoen alle rugnummers in te vullen en de aanvoerder te selecteren, zodat je dit niet iedere keer vlak voor de wedstrijd hoeft te doen. Lukt dit niet, mag je mij ook een lijstje sturen met rugnummers en wie de aanvoerder is, vul ik het in. 

Voor nu wens ik iedereen weer veel plezier en succes met de trainingen! 

Namens de TC, 

Robin

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *