Nieuwe Rubriek op de site “uit de oude doos”

Extra shirt sponsor voor Dames 1
11 april 2017
Battle Of The Sports op 1 juni a.s.
28 mei 2017
Alles

Nieuwe Rubriek op de site “uit de oude doos”

Op onze site hebben we een nieuwe rubriek toegevoegd met oude foto’s, krantenartikelen, etc uit het rijke volleybal verleden van Jonas,  Odin en Phoenix (en zijn voorgangers). Met dank aan Andre Bakker en  Marion Dekker.

Mocht jezelf ook leuk materiaal hier voor hebben, stuur het op en we gaan het toevoegen.

Uit de oude doos

1 Comment

  1. Brenda schreef:

    Ik heb denk ook nog wel e.e.a. in mijn ‘archief’ (ook van de oude Odin site). Heb ook nog een hele foto rapportage van het moment waarop de fusie definitief werd. Zal het binnenkort eens opsturen. LEUK!!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *