Smashbal clinic 19 oktober, vrijwilligers gezocht

Jonas Vertrouwenspersoon
1 oktober 2016
Smashbalclinic 19 oktober 2016
10 oktober 2016
Alles

Smashbal clinic 19 oktober, vrijwilligers gezocht

In de herfstvakantie op woensdag 19 oktober organiseert Jonas samen met Croonenburg een smashbal clinic voor de jeugd. Dit houdt in dat er allemaal leuke volleybalspellen gespeeld worden met kinderen van verschillende basisscholen uit de regio. Dit wordt eerst in Castricum en daarna in Beverwijk gedaan.

Om dit te kunnen organiseren hebben wij vrijwilligers nodig die willen helpen bij het begeleiden van de oefeningen. De clinic is op 19 oktober van 10.00 tot 14.00. Tevens kan je een gedeelte van de dag helpen.  In totaal zijn er voor in de walvis 10 vrijwilligers nodig!

Denk je dit is iets voor mij? Meldt je dan nu aan als vrijwilliger door te mailen naar

jeugdcommissie@vvjonas.nl

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *