volleybalschoenpasavond 7 september
2 september 2016
Spelregels (en uitleg avond 27/9)
22 september 2016
Alles

Deen jeugdsponsoractie Beverhof

Beste Leden,

Gisteren is de jeugdsponsoractie gestart bij Deen in de Beverhof. Jonas is een van de 5 verengingen die deelnemen aan de sponsoractie bij Deen in de Beverhof. Draag jij Jonas een warm hart toe, doe dan je boodschappen bij Deen, het liefst in de Beverhof, en stop jouw sponsor munten in de Jonas koker bij DEEN in de Beverhof in Beverwijk. 
 
Je krijgt een sponsormunt bij elke €15,- aan boodschappen en bij specifieke aanbiedingen. Het kaartje waar de munt in zit geeft ook nog weer een aantrekkelijke korting op een specifiek product. De actie loopt tot eind oktober! 
Onze jeugd gaat in de winkel Jonas nog promoten, maar deel dit bericht onder familie, vrienden en kennissen. Vraag hun om de sponsor munten in de koker van Jonas te doen (de meest linkse koker).
Namens Jonas alvast bedankt voor jullie steun. 
deen_jeugdsponsoractie

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.